СКАНДАЛ У НЕМАЧКОЈ: Шолц био на журци своје партије на којој су девојке омамљене "дрогом за силовање"

Novosti online

09. 07. 2022. у 18:48

НАЈМАЊЕ осам девојака дрогирано је "дрогом за силовање" на приватној забави којој је присуствовао немачки канцелар Олаф Шолц.

СКАНДАЛ У НЕМАЧКОЈ: Шолц био на журци своје партије на којој су девојке омамљене дрогом за силовање

Фот: АП

Како наводе немачки медији, информације су добили од неких представника немачких социјалдемократа.

Око хиљаду људи било је на традиционалној прослави коју СПД приређује пре летњег одмора.

Олаф Шолц још није коментарисао ове вести.

Портпарол страначког клуба у парламенту потврдио је писање берлинског дневника Тагесспиегела и додао да је досад потврђено девет жртава.

Берлинска полиција казала је да истражује тешке телесне повреде пошто је 21-годишња жена поднела пријаву.

- Саветујем свима којих се то тиче да подигну тужбу - написала је на Твитеру једна од челница СПД-а Катја Маст.

Лидер фракције СПД у Бундестагу Матијас Мартин написао је посланицима да је на забави „очигледно“ било напада уз употребу дроге за силовање, која онеспособљава жртве како би над њима било извршено сексуално насиље.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Чеченски специјалци на дефилеу у Грозном

БОНУС ВИДЕО: УНИШТЕНА ДВА АМЕРИЧКА СИСТЕМА ХИМАРС - Министарство одбране Русије објавило снимак

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (8)

Имала сам тешку операцију: Прва изјава Зорице након повратка у Пинкове звезде - Кемиш је лежао са мном, био ми је највећа подршка