ВУЧИЋ О РАТУ У УКРАЈИНИ: Ако Запад не прихвати Путинову понуду, одлазимо у пакао
ПРЕДСЕДНИК се гостујући на Пинку осврнуо и на тренутну ситуацију у свету и рат у Украјини.
Фото Танјуг/АП
- Знам шта нас чека. Оног тренутка када Владимир Путин буде завршио ствари у Северску, Бахмуту и Соледару, после тога на другој линији Славјанск- Краматорск - Авдејевка, следиће његова понуда. Ако Запад не прихвати понуду, одлазимо у пакао, а неће је прихватити - казао је Вучић.
Говорећи о руској операцији у Украјини, Вучић је у емисији истакао да то није сукоб локалног карактера, већ да имамо готово светски сукоб.
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (28)