ОГЛАСИО СЕ БАЈДЕН: Осећам се добро и настављам да радим (ВИДЕО)

Татјана Марковић

21. 07. 2022. у 21:09

АМЕРИЧКИ председник Џозеф Бајден објавио је вечерас да се осећа добро након што је био позитиван на корона тесту.

ОГЛАСИО СЕ БАЈДЕН: Осећам се добро и настављам да радим (ВИДЕО)

Фото: Peter Klaunzer/Keystone via AP, Pool

У видео снимку на Твитеру који траје 21 секунд, Бајден је рекао да све време "завршава велики посао" и да ће наставити са својим дужностима док је у самоизолацији.

Бајден има кијавицу, осећа умор и има повремено сув кашаљ, навео је његов лекар Кевин О'Конор.

Благи симптоми почели су у среду увече, казао је О'Конор, додајући да очекује да ће председник САД позитивно реаговати на лечење, пренео је Ројтерс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (2)

ВРБОВАЊЕ У ТОКУ: Шешељ открио своје мрачне сумње