ПУЦЊАВА НА АЕРОДРОМУ У ДАЛАСУ: Приведена жена која је пуцала
НА аеродрому Далас Лав Филд у Тексасу данас се догодио инцидент кад је једна жена испалила неколико хитаца у ваздух након чега је интервенисала полиција и привела је, саопштила је полиција Даласа.
Фото Танјуг/АП
Инцидент је почео око 11 сати када је 37-годишња жена стигла на аеродром и пришла шалтеру за продају карата, рекао је шеф полиције Даласа Еди Гарсија, преноси Си-Ен-Ен.
-Она је затим отишла у тоалет, а нешто касније је изашла са капуљачом, извукла ватрено оружје и почела да пуца, очигледно циљајући у плафон, рекао је Гарсија.
Полицајац који је интервенисао на лицу места пуцао је у доњи екстремитет жене нападача, неутралисао је и она је приведена и сада се налази у болници.
Инцидент је изазвао хаос на аеродрому и панику међу путницима, али нико није повређен, рекао је Гарсија.
Видео снимак с мобилног телефона који је објавила ТВ мрежа НБЦ 5 приказује путнике који током пуцњаве леже на поду или се крију иза аеродромских столица.
За сада нису познати детаљи о инциденту, не зна се мотив жене нападача ни да ли је неко био с њом нааеродрому.
Препоручујемо
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)