СТРАВИЧАН ЗЛОЧИН НА МАДАГАСКАРУ: У нападу локалне банде убијене 32 особе

Кристина Шпирковић

31. 07. 2022. у 09:22 >> 09:24

НАЈМАЊЕ 32 особе убијене су у на Мадагаскару у области северно од престонице, након што су локални бандити познати као "дахало" упали у област палећи приватне куће, наводи се у саопштењу министарства одбране.

СТРАВИЧАН ЗЛОЧИН НА МАДАГАСКАРУ: У нападу локалне банде убијене 32 особе

Фото: Танјуг/АП

Убиства су се догодила у петак током ноћи у округу Анказобе, око 75 километара северно од главног града Антананарива, преноси Ројтерс.

 - Људи су овде доживели праву трагедију. Многи животи су изгубљени. То је злочин који су починили немилосрдни дахало (бандити) који су живе спаљивали чак и жене и децу - рекао је министар одбране генерал Ричард Ракотонирина у видео снимку објављеном синоћ на Фејсбук страници министарства одбране.

"Дахало" су организоване криминалне банде које оперишу у неким деловима Мадагаскара, краду стоку од чланова заједнице и организују друге различите облике бандитизма.

- Ловићемо починиоце овог злочина и њихове саучеснике - рекао је Ракотонирина.

Навео је да су снаге безбедности распоређене на том подручју како би похватале починиоце.

БОНУС ВИДЕО:

Украјинци гађали Доњецк ракетама Ураган, НАТО производње


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

А ПОСЛЕ СИЛНИХ СКАНДАЛА У ТИРАНИ: Храбра Србија издржала срамне испаде Албанаца у борби за Светско првенство у фудбалу!