РАЗГОВАРАО ЈЕ СА РАТНИМ ЗАРОБЉЕНИЦИМА: Стивен Сигал снима документарац о рату у Донбасу
АМЕРИЧКИ глумац Стивен Сигал снима документарац о ситуацији у Донбасу, изјавио је данас лидер самопроглашене Доњецке Народне Републике Денис Пушилин, након сусрета са Сигалом.

Фото ЕПА
- Да, он снима документарарац о рату у Донбасу. Данас је разговарао са ратним заробљеницима у притворском центру Јеленовка. Неки од заробљеника су убијени недавно у ракетирању са украјинске стране - навео је Пушилин на свом Телеграм каналу, пренео је ТАСС.
Пушилин је рекао да је Сигал приметио да 98 одсто оних који причају о конфликту у бројним медијима нису били на терену, те зато свет ни не зна истину.
- Сигал жели да промени став света према овом рату, али то неће бити лак задатак, међутим, желим му срећу - додао је Пушилин.
Сигал је посетио Донбас заједно са Леонидом Слуцким, лидером Либералне демократске партије Русије (ЛДПР), који је директор међународног комитета руске Државне Думе.

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (1)