УЉАНОВ: Русија ће помоћи у организацији посете ИАЕА Запорожју

12. 08. 2022. у 00:16

РУСИЈА ће помоћи у организацији посете мисије Међународне агенције за атомску енергију (ИАЕА) нуклеарној електрани Запорожје, изјавио је стални представник Русије при међународним организацијама у Бечу Михаил Уљанов.

УЉАНОВ: Русија ће помоћи у организацији посете ИАЕА Запорожју

Foto: Printskrin/Twitter/ Russian Arms Control Delegation in Vienna

- На данашњем састанку Савета безбедности УН генерални директор ИАЕА Рафаел Гроси је детаљно објаснио зашто постоји хитна потреба да међународна мисија посети нуклеарну електрану Запорожје - објавио је Уљанов на Телеграму, а преноси агенција ТАС С.

Како је додао, Русија је одмах потврдила спремност да помогне у организовању посете мисије ИАЕА.

Генерални директор ИАЕА Рафаел Гроси изјавио је раније данас на седници Савета безбедности УН посвећеној нуклеарци у Запорожју да све војне активности које угрожавају нуклеарну сигурност у тој нуклеарној електрани морају одмах да се прекину.

БОНУС ВИДЕО - "З" И "В" НА ВИСИНИ ОД 3.000 МЕТАРА: Руски падобранци подржали Специјалну руску војну операцију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.

29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21

Коментари (0)

„ГОСПОДСКА УЛИЦА” НА ДОРЋОЛУ – БОРИС РЕЖАК И МАРКО МИЛОШЕВИЋ ПРИРЕДИЛИ СПЕКТАКЛ У ФОНДАЦИЈИ MOZZART