НАЧЕЛНИК Главне управе Генералштаба Оружаних снага Русије Игор Костјуков рекао је у уторак да су се политички потреси у земљама Блиског истока у последњих 20 година развијали на сличан начин и да су их подстакле САД и њихови савезници.
БЕЛА кућа је отказала заједничку конференцију за новинаре заказану за данас поподне америчког председника Доналда Трампа и израелског премијера Бенјамина Нетанјахуа.
Бил Гејтс троши много свог времена и новца покушавајући да помогне у решавању неких од највећих светских проблема — од климатских промена до сиромаштва. Један велики проблем је чак и њега збунио.
ЗАПАЊУЈУЋИ видео-снимак који је 5. априла објављен на друштвеним мрежама приказује борбени бомбардер Су-34 руских Ваздушно-космичких снага (ВКС) како из изузетно мале висине избацује бомбе на положај украјинских снага, негде у зони специјалне војне операције.
Zoran Petrović
16.08.2022. 17:29
E pa kad bi svim državama śto isto misle isporučili nuklearno oružje i sarmat rakete , onda bi zapad začutao . I to zauvek.
Xajgyk
16.08.2022. 19:41
Што волим кад нам откривају топлу воду...