БИВШИ ОБАВЕШТАЈАЦ УПОЗОРАВА: Запад покушава да продужи рат у Украјини, САД страхују да би се непријатељства могла прелити на Европу

Novosti online

26. 08. 2022. у 21:34

БИВШИ израелски обавештајац Јаков Кедми уверен је да је Вашингтон већ завршио израду највећег пакета војне помоћи Кијеву.

БИВШИ ОБАВЕШТАЈАЦ УПОЗОРАВА: Запад покушава да продужи рат у Украјини, САД страхују да би се непријатељства могла прелити на Европу

Фото: Профимедиа

Према Кедмијевим речима, САД су јасно ставиле до знања да ће наставити да сипају новац у Украјину за њену даљу конфронтацију са Русијом. Запад намерно покушава да продужи сукоб.

- Почела је конфронтација са Русијом и то мора да се спроведе на украјинском тлу. Мора да се настави што дуже, јер ако се ту заврши, прећи ће у другу фазу, када ћемо ми Запад морати да пружимо отпор. Стога се за овај сукоб припремају неколико година - рекао је Кедми, преноси ФАН.

Фото: Принтскрин

Сједињене Државе страхују да би се непријатељства могла прелити на Европу. САД и НАТО ће наставити да се придржавају стратегије рата „до последњег Украјинца“, наводи он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ЈЕДАН ПОЗИВ СВЕ ПРОМЕНИО: Мира Бањац хтела да се убије због зеленаша - Јаукала сам београдским улицама, била сам на ивици