КИНИ СЕ ОВО НЕЋЕ СВИДЕТИ: Тајван увео безвизни режим за грађане бројних западних земаља

12. 09. 2022. у 07:38

НА Тајвану ће од 12. септембра важити безвизни режим за грађане низа земаља, након што им истекне тродневни карантин, саопштио је централни противепидемијски командни пункт острва.

КИНИ СЕ ОВО НЕЋЕ СВИДЕТИ: Тајван увео безвизни режим за грађане бројних западних земаља

Фото: Танјуг/АП

Како преноси "РТ", иновација се односи на држављане САД, Велике Британије, Европске уније, Аустралије, Новог Зеланда, као и 14 других земаља са којима Тајпеј одржава дипломатске односе.


Грађани ових држава који планирају посету у туристичке, пословне, научне сврхе, као и ради учешћа на изложбама или посете родбини, моћи ће да стигну на Тајван под безвизним режимом. Након тога ће морати да се придржавају тродневног карантина и да прате своје здравље још четири дана.

За држављане Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине за улазак и боравак у овој земљи потребна је виза.

БОНУС ВИДЕО: Руска моћ на војној вежби "Восток 2022"
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!