УРСУЛА ФОН ДЕР ЛАЈЕН РАЗБЕСНЕЛА ФРАНЦУЗЕ "Шта мислиш ко си ти?": Критика на рачун председнице Европске комисије

В.Н.

16. 09. 2022. у 08:56

ЧИТАОЦИ француског листа "Ле Фигаро" критиковали су изјаву председнице Европске комисије Урсуле фон дер Лајен о жељи да се руски председник Владимир Путин изведе пред међународни суд, пише РИА.

УРСУЛА ФОН ДЕР ЛАЈЕН РАЗБЕСНЕЛА ФРАНЦУЗЕ Шта мислиш ко си ти?: Критика на рачун председнице Европске комисије

AP Photo/Virginia Mayo

Председница Европске комисије Урсула фон дер Лајен залаже се да се председник Русије Владимир Путин појави пред међународном правдом због сукоба у Украјини.

На то су бурно реаговали читаоци француског листа "Ле Фигаро".

Ово су неке од реакција:

 - Као да Фон дер Лајен има неке личне рачуне да се обрачуна са Путином. Сматрам да је њена тврдоглавост све више компромитујућа - написао је један читалац.

 - Ова жена је опасна за Европљане. Шта мислиш ко си ти? - упитао је други.

 - За две године морамо да ослободимо сву ову „елиту“ са њихових позиција или да гласамо за демонтажу Европе, која је постала „глава која говори“ Сједињених Држава за пропаст европских народа - написао је трећи.

БОНУС ВИДЕО:

СНИМЦИ ДЕЈСТВА "ГРАДА": Дејства руских пројектила у зони одбране ваздушног простора

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

Коментари (20)

Заједно у хуманитарној мисији „Храна за све“