КИНА ОЧИТАЛА БУКВИЦУ ВАШИНГТОНУ: САД су светски творац рата број 1, нису биле у рату само 16 година током своје историје
20. 09. 2022. у 21:23
САД би требало да се озбиљно осврну на своје ратоборно понашање и стално мешање у туђе унутрашње ствари, да се отарасе таквих погрешних навика и престану да буду светски творац рата број 1, изјавио је портпарол кинеског министарства спољних послова Ванг Венбин.
Kinezi i Rusi su prejaki za Ameriku.
Dokaz da je SAD elija mafija, samo mafija ratom opstaje.
Treba u UN tražiti da se SAD zabrani vojska jer je oni zloupotrebljavaju ratujući sa nezavisnim zemljama zbog uvođenja tobož neke samo njima poznate demokratije.
Na našu žalost i Slovenija jest u sastavu NATO,to jest AGRESORSKE VOJNE FORMACIJE.KAKVA ODBRANA,KADA UVEK IDU U NEKU DRŽAVU,IZGUBE RAT,TE BEŽE KUČI,UPLAKANI,POSRAMLJENI,TE AMERIČKI VETERANI U AMERILKIM GRADOVIMA SPAVAJU NA TRATOARIMA U KARTONSKIM KUTIJAMA.ODBAČENI OD TIH NADUVENIH POLITIČARA.ETO TO JE AMERIKA,NJIHOVA DEMOKRATIJA I NADVLAST NAD EU I OKOLINOM.RATOVATI U INOSTRANSTVU,DA NE BI NJIH KUĆI NETKO NAPAO.ALI TKO,KADA KINA I INDIJA,SEVERNA KOREJA,JUŽNA AFRIKA I POSEBICE RUSIJA TAKVE NAMERE NEMAJU!TKO?MOŽDA NEKA DRŽAVA NIŽE SAHARE?ILI NEKI LILIPUTAN?
Повезане вести
Трамп љут на Сија! "Кина послала дар Ирану, пресрели смо га"
РАТ између Америке, Ирана и Израела ушао је у 51. дан.
22. 04. 2026. у 09:27
Путин се састаје са Ђипингом одмах након Трампа: Си ће са Владимиром поделити резултате састанка са председником САД?
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин требало би да посети Кину крајем маја и разговара са председником те земље Си Ђинпингом, у оквиру дипломатских консултација које следе након низа међународних састанака на високом нивоу, преноси информативни портал "Nippon TV", позивајући се на изворе.
14. 04. 2026. у 18:21
"26 ПОЗИВА НА МИР - МИ СМО СИЛА МИРА!" Откривена улога Пекинга у примирју САД и Ирана? Кина објавила слику о којој се прича (ФОТО)
ИАКО се верује да је учествовала у мировном процесу, Кина не открива много детаља о својој улози у примирју између Ирана и Сједињених Држава постигнутом ове недеље. Мао Нинг, портпаролка кинеског Министарства спољних послова, рекла је да Кина активно ради на окончању сукоба од почетка борби.
09. 04. 2026. у 15:51
РАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Удари у центру Тел Авива; Командни центри у Либану сравњени са земљом
РАТ на Блиском истоку ушао је у 25. дан. Сукоб на Блиском истоку улази у нову фазу уз опречне тврдње о могућим преговорима и наставак војних удара на терену. Док Вашингтон говори о напретку у разговорима, Техеран то негира, а тензије у региону не јењавају. Израелска војска извела је ударе на Иран, најављујући могуће померање границе с Либаном до реке Литани. Корпус чувара исламске револуције (ИРГЦ) одговорио је новим ваздушним нападима на војну инфраструктуру САД и Израела.
24. 03. 2026. у 06:42 >> 22:38
НЕМА ВИШЕ "ИГРАЊА" Трамп признао: "Ратни бродови стижу у Залив - 10-ак светских сила, и КИНА се укључује! Наређено и бомбардовање"
ДОНАЛД Трамп је поменуо Кину, Јапан и европске земље.
14. 03. 2026. у 17:54
Најновије из рубрике
Србин тема у Карлсоновој емисији: "Он је невероватна особа" (ВИДЕО)
СВЕШТЕНИК Антиохијске православне цркве у Сједињеним Америчким Државама гостовао је у подкасту Такера Карлсона и говорио о књизи "Рат и Библија" владике Николаја Велимировића.
22. 04. 2026. у 12:36
Кијев је спреман да жртвује милионе Украјинаца: Лавров упозорио да је режим спреман да иде до краја
КИЈЕВСКИ режим спреман је да жртвује животе милиона обичних грађана Украјине зарад својих господара на Западу, изјавио је руски министар спољних послова Сергеј Лавров.
22. 04. 2026. у 12:12
Дирљив гест принца Харија за 100. рођендан краљице Елизабете: Није био са породицом у Лондону, али се његово присуство осећало (ФОТО)
ВОЈВОДА од Сасекса се није придружио јавним комеморацијама у Великој Британији поводом 100. рођендана краљице Елизабете ИИ, али је успео да јој ода почаст и то на посебном месту.
22. 04. 2026. у 11:33
Ово се ретко дешава: Путиново признање о проблему Русије привукло пажњу планете
ГЛАВНИ узрок економских проблема, рат у Украјини, није директно поменут од стране Путина, иако наставља да исцрпљује ресурсе Русије. Аналитичари сматрају да је мало вероватно да ће доћи до унутрашње побуне или свргавања режима, док рат и даље траје.
22. 04. 2026. у 11:21
уживоРат на Блиском истоку: Лондон мобилише 30 земаља против Ирана? Трамп Техерану дао још неколико дана
РАТ на Блиском истоку ушао је у 52. дан
22. 04. 2026. у 07:51 >> 10:59
Коментари (7)