ВАШИНГТОН БИ ОДГОВОРИО ОДЛУЧНО: Бела кућа о Путиновој претњи - "Русија зна шта ће се десити ако употреби нуклеарно оружје"
25. 09. 2022. у 17:38
ВИСОКИ званичници америчке администрације поручили су Москви да би употреба нуклеарног оружја довела до катастрофалних последица и да би Вашингтон одговорио одлучно, рекао је данас саветник за националу безбедност Беле куће Џејк Саливен у интервјуу за америчку мрежу "Си-Би-Ес".
A po njih?
Al me nasmejao Vašington. Da li su svesni da zemlja kakvu mi poznajemo ne bi postojala. Očito oni misle da su bogovi i da njih nuklearni rat ne dotiče.
Šta bi bilo, podela Ukrajine, mozda...ako i to uopste, pošto sumnjam da bi Rusija, posle upotrebe prva dva taktička projektila, razmišljala puno da upotrebi i treći na ukrajinskoj teritoriji makar na njoj neka nato zemlja uputila svoju vojsku.
Uf, Uf, Uf .... Pa jel vi mislite da ste "nedodirljivi", jel mislite da ste van dometa ruskih raketa (?), vi stvarno živite "u oblacima"! U poverenju - Amerika će IZGORETI za sat vremena, a vi samo "čačkajte" .....
Normalno da Rusija zna šta će se desiti, a znate i vi . Pata karta.Nema ni vas ni nas .Samo ljudi pacovi ostaju pod zemljom ,daleko im lepa kuca.
U Rusiji bi dosta i preživelo, ali od zapada, sem možda slabo naseljene Australije, ne bi ostali ni dugmići.
Pa za ameriku i britaniju treba te bombe.sve ostale zemlje su ok.zao mi sto narod gine. U ukrajnu.al za amerikance i britance nebi mi bilo zao.i trebo bi da nauci malo pameti amerikance i engleze
Повезане вести

МОСКВА ПОРУЧУЈЕ: Мапа Украјине у Овалном кабинету показала подршку Русији
МАПА Украјине, која је постављена у Овалном кабинету Беле куће пре састанка председника САД Доналда Трампа и Владимира Зеленског, показала је подршку америчког лидера Русији у стварању безбедне зоне за Руску Федерацију, изјавио је први заменик председника Комитета Државне думе за послове ЗНД Виктор Водолацки, преноси ТАСС.
19. 08. 2025. у 19:00

ГОТОВА ИГРА ЗА УКРАЈИНУ? Трамп и Путин се слажу — нема лажних примирја
ПУТИН је Трампу јасно ставио до знања да је прекид ватре само трик за Украјину и Европу да се поново наоружају и нападну. Једино решење је дефинитиван мировни споразум, оцењује за Спутњик геополитички аналитичар Карпентије де Гурдон.
19. 08. 2025. у 16:15

ИМПЛИКИАЦИЈЕ САСТАНКА ТРАМПА И ЗЕЛЕНСКОГ: Победа Русије и крах западне политике
САМИТ у Вашингтону између Доналда Трампа и Владимира Зеленског потврђује стратешки заокрет који су реалисти дуго предвиђали: САД осмишљавају контролисано повлачење из Украјине, жртвујући амбиције Кијева ради Трампове агенде „Америка на првом месту“.
18. 08. 2025. у 22:33

АМЕРИЧКИ ПУКОВНИК И БИВШИ САВЕТНИК ПЕНТАГОНА: Украјина није имала шансе против Русије од самог почетка; НАТО већ мртав
СУКОБ у Украјини могао би се брзо окончати уз мањи отпор глобалистичких лидера Запада; Украјина од самог почетка није имала никакве шансе за победу у сукобу с Русијом; НАТО је мртав и више није потребан, сматра бивши саветник Пентагона, пензионисани пуковник америчке војске Даглас Макгрегор.
18. 08. 2025. у 22:11

ФРАНЦУСКИ АНАЛИТИЧАР: Путин убедио Трампа да је једино решење потписивање коначног мировног споразума
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп сада, након разговора са руским председником Владимиром Путином и пошто је то више пута чуо од Руса, зна да прекид ватре није прихватљив за Русију из једноставног разлога — јер би Украјина и њени европски савезници тај предах искористили за наоружавање, припрему нове офанзиве и утврђивање својих положаја.
18. 08. 2025. у 22:00
Најновије из рубрике

"НЕ ПОД МОЈОЈ ВЛАДАВИНОМ" Свет може да одахне, Трамп све променио
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп је рекао да ако се он и председник Русије Владимир Путин не би разумели, Сједињене Државе би биле у опасности.
20. 08. 2025. у 00:38

МЕЂУ ЖРТВАМА 17-ОРО ДЕЦЕ: Више од 70 погинулих у тешкој саобраћајној несрећи аутобуса, камиона и мотоцикла у Авганистану
У САОБРАЋАЈНО несрећи у Авганистану погинула је 71 особа када се аутобус који је превозио депортоване мигранте у Кабул сударио са камионом и мотоциклом, саопштили су званичници.
19. 08. 2025. у 23:22 >> 00:10

(УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО) Овако је погинуло више од 70 људи у судару који је оставио у болу и неверици цео Авганистан
У САОБРАЋАЈНО несрећи у Авганистану погинула је 71 особа када се аутобус који је превозио депортоване мигранте у Кабул сударио са камионом и мотоциклом, саопштили су званичници.
19. 08. 2025. у 23:26

ГРАХОВО: Служен парастос за 157 погинулих бораца у одбрамбено-отаџбинском рату
У ХРАМУ Светих апостола Петра и Павла у Босанском Грахову данас су служени Света литургија и парастос, те положени венци и цвеће код спомен-обележја за 157 погинулих бораца у Одбрамбено-отаџбинском рату.
19. 08. 2025. у 23:06

ВРУЋИНА КОСИ У ШПАНИЈИ: За две недеље од врућине преминуло скоро 1.150 људи
У ШАНИЈИ је због таласа екстремне врућине који се поклопио са пожарима који су уништили скоро 400 хиљада хектара шуме, што је највећа површина захваћена ватреном стихијом за последњих двадесет година, за само две седмице преминуло 1.149 људи.
19. 08. 2025. у 22:35
Коментари (10)