НОВИ СТАНОВНИЦИ БАКИНГЕМА – БЕТ И БЛУБЕЛ: Први пут у историји, у краљевској палати усвојени пси (ФОТО)
ПО ходницима Бакингемске палате лупкаће нове шапице — Бет и Блубел, два Џек Расел теријера које су краљ Чарлс Трећи и краљица супруга Камила усвојили 2017. године.
Фото: ЕПА
Први пут у дугој историји у Бакингемску палату ће се уселити усвојени пси. Пре него што их је усвојио краљевски пар,Бет је била напуштена, а Блубел је пронађена у шуми, без крзна и с ранама на телу.
Два Џек Расел теријера опоравила су се уз пуно љубави и пажње, па су се појавили и на насловној страни часописа Country Life.
Током јула месеца 2022 године Камила је позвала све љубитеље животиња да посете азиле и удоме пса или мачку уз напомену да су то пријатељи за цео живот.
Познато је да је краљ Чарлс велики љубитељ паса, као и његова мајка недавно преминула краљица Елизабета Друга. Она је волела коргије, а садашњи краљ Чарлс имао је лабрадора Харвеја.
(РТС)
Препоручујемо
ГРОБ ЕЛИЗАБЕТЕ ДРУГЕ: Ево како изгледа место где почива британска краљица (ФОТО)
23. 09. 2022. у 23:25
ПРЕМИНУО СЛАВНИ ГЛУМАЦ: Вест потврдила државна агенција, био је миљеник многих генерација
ГЛУМАЦ Хомајун Ершади преминуо је у 78. години након борбе са раком.
12. 11. 2025. у 16:25
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)