У ТОКУ ЈЕ САРАДЊА: Русија и Иран би могли да постигну споразум о размени испорука нафте
06. 10. 2022. у 16:39
Русија и Иран би могли да постигну споразум о размени испорука нафте и гаса до краја ове године, најавио је данас потпредседник руске владе Александар Новак.
Повезане вести

СИЈАРТО: Мађарска и Словачка удруженим снагама против забране увоза руских енергената
МАЂАРСКА и Словачка удружују снаге против предлога Брисела о забрани увоза руских енергената, што би резултирало "бруталним повећањем цена" у обе земље.
09. 05. 2025. у 15:05

СИЈАРТО: План ЕК да укине увоз руских енергената је напад на приступачне рачуне у Мађарској
ПЛАН Европске комисије да укине увоз руских енергената представља напад на приступачне рачуне за комуналне услуге у Мађарској, изјавио је данас мађарски министар спољних послова Петер Сијарто. Он тврди да би то утицало да годишњи трошкови увоза енергената у ту земљу порасту за око 600 милијарди форинти, што је 1,5 милијарди евра.
07. 05. 2025. у 16:59
Најновије из рубрике

САМО СЛОВАК ИМА ВИШЕ: Џонсон добио још једно дете, дуго крио број наследника - има их највише од свих британских политичара
БИВШИ британски премијер Борис Џонсон добио је девето дете! Његова трећа супруга Кери Симондс на свет је донела девојчицу што је потврдила на друштвеним мрежама, пренео је Мирор.
24. 05. 2025. у 18:05 >> 19:02

ОВО СУ ЧЕТИРИ МОГУЋА СЦЕНАРИЈА ЗА КРАЈ РАТА: Украјина пред замрзнутим миром, Русија корак до геополитичке победе
РУСИЈА и Украјина могле би до средине године да постигну "несавршен договор" којим би се рат на терену замрзнуо, али без склапања свеобухватног мировног споразума, наведено је у новом извештају геополитичког центра америчке банке ЈП Морган Чејс.
24. 05. 2025. у 18:20

КОЛИКО ЈЕ НАТАНЗ РАЊИВ НА ЗАПАДНЕ НАПАДЕ? Ирански пропуст открива кључне информације о противваздушној одбрани кључног нуклеарног објекта
ОБЈАВЉИВАЊЕ двосекундног снимка иранског командног центра од стране државних медија наводно је резултирало оперативним безбедносним пропустом и пружило вредне информације и аналитичарима и потенцијалним нападачима у вези са противваздушном одбраном која је постављена око једне од најосетљивијих мета земље, нуклеарног постројења Натанз.
24. 05. 2025. у 18:11

ТРАМП ПРИЗНАО: САД проучавају искуство примене овог оружја током сукоба у Украјини
АМЕРИЧКА војска активно проучава искуство коришћења дронова током војних операција у Украјини, изјавио је председник САД Доналд Трамп.
24. 05. 2025. у 18:11

СКАНДАЛ У ЕУ: Спермом ИСТОГ донора зачето 67 деце, 10 оболело од РАКА! Бебе рођене у 8 европских држава, облици канцера - различити
"ОВО ПОКАЗУЈЕ колико је важно да постоји европски, ако не и глобални, лимит по донору. Не можемо да секвенцирамо цео геном сваког донора, али овакав степен ширења генетске болести је неприхватљив."
24. 05. 2025. у 17:33 >> 17:48
Velja
06.10.2022. 22:40
Jeli bre, pa šta će im to? Šta je sad ovo? Evo ti moj gas, daj mi svoj gas, evo ti moja nafta, daj mi svoju. Nisam specijalista, čemu to služi?