МИЛИЈАРДЕР ГАСИ ГРЕЈАЊЕ У СВОЈОЈ ВИЛИ ЗБОГ ПУТИНА: Бизнисмен каже да ће радо дрхтати и да би сви требало да следе његов пример

09. 10. 2022. у 17:28

БРИТАНСКИ милијардер Џон Кодвел одлучио је да не греје своју вилу зими како би руски председник Владимир Путин добио мање новца.

МИЛИЈАРДЕР ГАСИ ГРЕЈАЊЕ  У СВОЈОЈ ВИЛИ ЗБОГ ПУТИНА: Бизнисмен каже да ће радо дрхтати и да би сви требало да следе његов пример

Фото: Танјуг/Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP

- Загрејаћу једну просторију у којој ћемо живети, а 98 одсто куће ће остати хладно - рекао је Кодвел, а преноси "Мирор".

Према његовим речима, Русија финансира специјалну операцију у Украјини на рачун енергетских прихода. 70-годишњи бизнисмен, "тежак" 1,58 милијарди фунти, каже да ће радо дрхтати и да би сви требало да следе његов пример.

Он је додао да ће учинити све да Путин добије "неки долар мање".

БОНУС ВИДЕО: ДЕСИЛО СЕ ПРЕ 36 ГОДИНА: Милутинов храбар потез за који је добио награду Вечерњих новости

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.

20. 07. 2025. у 15:05

Коментари (21)

РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви