СЕВЕРНА КОРЕЈА ПОТВРДИЛА ЈОШ ЈЕДНУ ПОБЕДУ: Пјонгјанг дели детаље најновијег ракетног тестирања
13. 10. 2022. у 08:30
ПЈОНГЈАНГ тврди да су две крстареће ракете које је лансирао у среду погодиле циљ на 2.000 километара
Повезане вести
КИМОВЕ СЕСТРА И ЋЕРКА У "ИГРИ ПРЕСТОЛА": Северна Кореја отворила питање наследника лидера (ФОТО)
У ПЈОНГЈАНГУ се одвија права породична игра престола, шаљиво коментаришу светски медији чињенице да је Ким Јо Џонг, сестра лидера Ким Џонг Уна, добила унапређење на недавном конгресу владајуће странке Северне Кореје, али да је и Кимова млада ћерка Ким Џу Ае, звезда у вртоглавом успону.
06. 03. 2026. у 17:00
"ГРАНИЦА СА НЕПРИЈАТЕЉСКОМ ДРЖАВОМ ТРЕБА ДА БУДЕ ЧВРСТА": Пјонгјанг размешта 50 нових лансирних возила за нуклеарне ракете
СЕВЕРНА Кореја саопштила је данас да је њен лидер Ким Џонг Ун присуствовао церемонији представљања нових 50 лансирних бацача краткодометних нуклеарних ракета, калибра 600 милиметара и рекао да ће предстојећи конгрес владајуће Радничке партије Кореје "разјаснити план и циљ сљедеће фазе за јачање обрамбених способности земље".
19. 02. 2026. у 15:32
Најновије из рубрике
ЛАВРОВ ПОРУЧИО ЕВРОПИ: Спремни смо за разговоре, али нећемо трчати и преклињати
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров изјавио је данас да Русија не намерава да се намеће у преговарачким процесима са европским државама и да неће тражити нити "молити" за дијалог.
15. 05. 2026. у 11:18
РУСКИ ОБАВЕШТАЈЦИ УПОЗОРАВАЈУ: Украјинске службе појачале операције дестабилизације
УКРАЈИНСКЕ обавештајне службе недавно су интензивирале своје покушаје да дестабилизују руско друштво, саопштио је прес-биро Руске спољне обавештајне службе (СВР).
15. 05. 2026. у 11:17
ОВАКО БЛОКАДЕРЕ РЕШАВА ДАНСКА ПОЛИЦИЈА! То су ЕУ стандарди!
ДАНСКА полиција на најједноставнији начин решава блокадере у својој земљи.
15. 05. 2026. у 10:01
ОВО ЈЕ СТАВ СТЕЈТ ДЕПАРТМЕНТА: "Шмит одлази у правом тренутку"
ПОВЛАЧЕЊЕ Кристијана Шмита, који у Републици Српској није признат за високог представника у БиХ, "долази у правом тренутку", изјавио је портпарол америчког Стејт Департмента.
15. 05. 2026. у 09:41
"ОТКРИЛА ЈЕ ИРАНУ ТАЈНИ ПЛАН!" ФБИ нуди 200.000$ за бившег агента - била контраобавештајна официрка, сад на потерници (Фото)
ФБИ нуди награду од 200.000 долара за информације које би могле довести до хапшења Монике Вит, бивше обавештајне специјалисткиње америчког ратног ваздухопловства која је 2019. оптужена за шпијунажу у корист Ирана. Верује се да је Вит пребегла у Иран 2013. године.
15. 05. 2026. у 09:36
Коментари (0)