ШОЈГУ РАЗГОВАРАО СА ШЕФОМ ПЕНТАГОНА: Министарство одбране Русије открило шта је била тема разговора
МИНИСТАР одбране Русије Сергеј Шојгу разговарао је телефоном са шефом америчког Пентагона Лојдом Остином о ситуацији у Украјини, саопштило је Министарство одбране.
Фото: Mikhail Metzel, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP/Shutterstock/Илустрација
У саопштењу се додаје да су Шојгу и Остин размотрили актуелна питања која се тичу међународне безбедности, укључујући ситуацију у Украјини.
Шојгу и Остин су последњи пут разговарали 13. маја, а према подацима Министарства одбране и том приликом су два министра „разматрали актуелна питања међународне безбедности, укључујући ситуацију у Украјини".
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: Руски дронови изнад Украјине
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)