МАСАКР У ШКОЛИ: Убијена три ученика, рањено више особа, полиција убила нападача (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ три ученика убијена су у данашњој пуцњави у средњој школи у америчком граду Сент Луису.

Foto: Printskrin Youtube/FOX 2 St. Louis
Пуцњава је пријављена нешто после 9.00 по локалном времену, после чега је неколико стотина ђака, учитеља и особља бежећи напустило зграду.
Како преноси АП, полицијска возила су одмах опколила школу.
Удружење државних школа Сент Луиса навело је на Твитеру да је полиција “брзо зауставила” нападача, док је локална полиција твитовала да је нападач у притвору.
ФБИ је након тога објавио да више не постоји непосредна претња по школу, а из градске управе су саопштили да су рањени ученици пребачени у болницу, не наводећи колико су озбиљне повреде.
Начелник полиције Мајкл Сек је открио да је нападач имао дугу цев, али није прецизирао о ком оружју се ради.
Није откривено како је нападач ушао у школу иако је она била закључана.
Према последњим информацијама, нападач је убијен, преносе страни медији.
БОНУС ВИДЕО:
"ЈОШ СЕ ТРЕСЕМ, СВУДА У ЗГРАДИ ЈЕ КРВ": Станари зграде у Нишу узнемирени након рањавања полицајца
Препоручујемо

ХАОС У СЕНТ ЛУИСУ: Најмање два ученика рањена у пуцњави у средњој школи
24. 10. 2022. у 18:26


ПЕЧЕЊЕ НА ПОСНОЈ СЛАВИ: Да ли је грех или не - ево шта тврде свештеник и верски аналитичар
23. 10. 2022. у 22:08 >> 07:38

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (2)