"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Velja
05.11.2022. 21:44
Zajednička, kako da ne. Jedino da si ti govorio o rusima, a kinezi o vama i amerima. Al ajd, neka se poraduje dete, da je to bila zajednička izjava.