ЗЕЛЕНСКИ ОБЈАВИО: Наредне недеље ће бити важне, стижу нове транше „оклопа“ и артиљерије
05. 11. 2022. у 20:11
СИТУАЦИЈА на првој линији фронта није претрпела значајније промене током протеклог дана – највеће снаге окупатора и даље су концентрисане у Доњецкој области, казао је председник Украјине.
U kome podrumu se krije Zeleni?Ili bolje u kojem kraju izvan Kijeva?Oni njegovi govori na tv niso baš"u živo",negu unapred snimljeni,te jih on pročita.Glumac,komedijaš!
Ovaj zeleni se hvali kako ce dobiti oklopnjake a napada Teheran sto salje dronove Rusiji jel nije to bolesno
Presednik Ukrajine. Cepam se od smeha kad god pročitam kako ovog klovna nazivaju.
Znam da je izuzetno teško skoncentrisati se u uslovima u kojima se nalazi Ukrajina, ali valjda postoje i neki ljudi koji shvataju da sve ide u pravcu totalnog uništenja Ukrajine uz zdušno angažovanje Zelenskog i Amerike!? Ljudi, otreznite se i mislite za budućnost!
HA HA JOS SU VAZNIJE TRANSE NOVCA KOJI STIZE U SVAJCARSKE BANKE
10.12.2022. 11:12
...SAMO TREBA DA POSALJE SVOJE POSLOVNE PARTNERE (kao sto su braca bokseri) DA PREBROJE, KOLIKO JE MILIJARDI PRISTIGLO, i dali se isplati jos ratovat, jer ni idioti nece vecno slati donacije, dok se narod tih idiota sve vise suocava sa inflacijom koja je presla 20%, u nekim zemljama i 25% .
Повезане вести

РАТ У УКРАЈИНИ: Разговарали Путин и Лукашенко; Десетине украјинских дронова оборено изнад Русије; (ВИДЕО/МАПА
РАТ у Украјини – 1217. дан
24. 06. 2025. у 07:40 >> 23:47

РАТ У УКРАЈИНИ: Паклена ноћ за Украјину - Полетели калибри и стратешка авијација; Још 2 Абрамса заробљена у Сумској области (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.198. дан
05. 06. 2025. у 07:12 >> 00:31

РАТ У УКРАЈИНИ: Руси напредују код Комара; Жестоке борбе код Торецка, ВСУ шаље дронове и тенкове у одбрану, али Руси продиру (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.197. дан.
04. 06. 2025. у 07:09 >> 02:38

КРАХ ПАНЦЕРА У УКРАЈИНИ „Немачко смеће“: Руски стручњаци раставили Леопард-2 тенкове и тврдe - лошији су од Т-90М и Т-80БВМ! (ВИДЕО)
РУСКИ војно-индустријски конгломерат Ростех саопштио је 19. маја 2025. године да су немачки тенкови Леопард-2, које је Украјина добила од НАТО-а, знатно инфериорнији у поређењу са савременим руским моделима Т-72Б3М, Т-80БВМ и Т-90М.
21. 05. 2025. у 07:00

РАТ У УКРАЈИНИ: Руска офанзива у ДНР, напредак код Покровска и Богатира, котао код Торецка; ВСУ се вратио у део Торског (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини-1.181. дан.
19. 05. 2025. у 07:14 >> 02:24
Најновије из рубрике

ЦИА КРОЈИЛА ЗАВЕРУ ПРОТИВ ТРАМПА: Бренан, Клапер и Коми су ућуткали све професионалце и контролисали процес, тврди Ретклиф
БИВШИ челници америчке Централне обавештајне агенције (ЦИА), Федералног истражног бироа (ФБИ) и Националне обавештајне службе Џон Бренан, Џејмс Коми и Џејмс Клапер утицали су да се извештај о наводном руском мешању у председничке изборе 2016. године убрзано објави, како би дискредитовали победу Доналда Трампа.
04. 07. 2025. у 07:36

РАТ У УКРАЈИНИ: Руски напад на Кијев: 19 особа повређено, више пожара у стамбеним зонама
Рат у Украјини – 1.226. дан
04. 07. 2025. у 07:25

ТРАМП ПОТВРДИО: За 24 сата знаћемо одговор
Амерички председник Доналд Трамп изјавио је јутрос да ц́е вероватно бити познато за 24 сата како ц́е палестинска милитантна група Хамас одговорити на предлог за прекид ватре са Израелом у Појасу Газе.
04. 07. 2025. у 07:12

РАТ У УКРАЈИНИ: „Герањи“ опколили Кијев, удара и балистика; Буданов признао - Где руска чизма стане... Офанзива у Запорожју (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини – 1.226. дан
03. 07. 2025. у 07:52 >> 03:27

ЗАПЛЕНА 2,5 ТОНА НАРКОТИКА: Америчка обалска стража на Карибима запленила дрогу вредну преко 20 милиона долара
АМЕРИЧКА обалска стража (УСЦГ) саопштила је данас да је пресрела и запленила кокаин и марихуану вредне преко 20 милиона долара (17 милиона евра) од наводних трговаца дрогом.
04. 07. 2025. у 01:33
Коментари (5)