БЕЛОРУСКИ МИНИСТАР ОДБРАНЕ: Стране силе желе да поткопају суверенитет земље, али ми одбијамо све ударце
БЕЛОРУСКИ министар одбране Виктор Хрењин рекао је да постоје снаге које желе да униште суверенитет земље, али се она држи.
Фото: Јутјуб/ВоенТВ Беларуси/Longitudinal Videos
Министар је истакао да белоруски народ полаже велике наде у униформисане људе и верује у њих.
-И уверен сам да је то заслуга овде присутних команданата. Тај тежак командни терет, одговорност која лежи на плећима свих... Посебно желим да изразим захвалност на томе што испуњавамо своје задатке и лојални свом народу, нашем председнику. И учинићемо све да не буде рата на нашој земљи, додао је шеф Министарства одбране.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ВАМПИР ПРОТИВ РУСКИХ ДРОНОВА: Рат у Украјини постаће поприште новог двобоја
10. 11. 2022. у 21:00
ТУЖНО ЈЕ, УБИЈА МЕ: Сталоне проговорио о стању Бруса Вилиса - не може да комуницира
11. 11. 2022. у 10:03
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)