ЖЕНА СА МАРАМОМ ОСУМЊИЧЕНА ЗА ЕКСПЛОЗИЈУ У ИСТАНБУЛУ: Министар правде Бекир Боздаг - Против Турске се води посреднички рат
ТУРСКИ министар правде Бекир Боздаг рекао је да је за експлозију у центру Истанбула осумњичена жена, која је, према његовим речима, седела на клупи 45 минута, а затим устала.После тога је одјекнула експлозија, преноси РИА Новости.

Фото: Принтскрин
Експлозија се догодила поподне у пешачкој туристичкој улици Истиклал у центру Истанбула.
- Жена која је оставила торбу седела је на клупи 45 минута. Неко време након што је устала дошло је до експлозије - рекао је министар правде Бекир Боздаг у интервјуу за ТВ канал А Хабер.
Према његовим речима, све терористичке организације подржавају спољне снаге.
- Против Турске се води посреднички рат - нагласио је министар.

Фото: Принтскрин
Боздаг је нагласио да Министарство правде још нема информације о организаторима напада.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЖИВЕЛА САМ У АРКАНОВОМ СТАНУ" Карлеуша годинама ћутала, сада открила ТАЈНУ из прошлости: "Његова деца су ме дочекала!"
СЕЋАМ се, отворили су ми врата његови синови..."
28. 07. 2025. у 13:26
Коментари (0)