ПРОПАСТ ХОЛИВУДСКОГ СЦЕНАРИЈА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГ: Неко је искључио светла на његовој "позорници"

К.Л.С.

27. 11. 2022. у 10:50

ОЧИГЛЕДНО је да је Русија, на све могуће начине, покушала да избегне рат, желећи да сачува животе недужних људи, животе свог и братског народа. То је јуче истакао и руски министар спољних послова Сергеј Лавров када је рекао да народ Украјине "заслужује да живи у пријатељству поред своје словенске браће" у документарцу приказаном на каналу "Русија 24".

ПРОПАСТ ХОЛИВУДСКОГ СЦЕНАРИЈА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГ: Неко је искључио светла на његовој позорници

Фото: Председничка администрација Украјине

Како не постоји савршена медијска пропаганда јер тачна информација увек пронађе свој пут до јавности, постаје јасно да је тзв. Холивуски сценарио Володимира Зеленског на издисају.

Метафорички речено, неко је искучио сва светла на његовој позорници.

Наиме, Зеленски потпомогнут западним медијима покушава да "подметне" концепт убрзане обнове инфраструктуре Украјине.

Паралелно с његовим утопистичким концептом, све већи таласи избеглица запљускују Европу.

Цивили одлазе из Украјине, а Руси добијају празан простор погодан за војно напредовање.

Готово је извесно да ће почети нова фаза Специјалне операције Русије у Украјини.

Подсећамо, руски председник Владимир Путин и Руски министар спољних послова Сергеј Лавров јуче су истакли да до рата не би ни дошло да је до присаједињења дошло раније.

 - Украјински народ ће бити ослобођен од неонацистичких владара, заслужује да живи у добросуседству, пријатељству и благостању поред своје словенске браће - изјавио је јуче Лавров.

По његовим речима, може се закључити да ће Русија ићи ка томе да дође до промене украјинскг режима како би се ослабио утицај спољних сила.

Подсећамо, Русија од 24. фебруара спроводи војну Специјалну операцију у Украјини.

Владимир Путин је њен задатак назвао „заштитом људи који су већ осам година били изложени малтретирању и геноциду од стране кијевског режима“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (6)

НЕ ЖЕЛИМ ДА ПРИЧАМ О ТОМЕ - КАД МИ ЈЕ ТЕШКО, ОДЕМ ДА СЕ ИПОВЕДИМ: Јово бежао из Крајине, 12 дана провео у колони Олује