ПРИНЦ ВИЛИЈАМ НА САСТАНКУ СА БАЈДЕНОМ: У Бостону разговарали о менталном здрављу

Тањуг

02. 12. 2022. у 23:32

ПРИНЦ Вилијам поздравио је данас председника САД Џозефа Бајдена на обали у Бостону у склопу вишедневне посете чланова британске краљевске породице Сједињеним Америчким Државама како би истакли залагање за решавање глобалних еколошких изазова.

ПРИНЦ ВИЛИЈАМ НА САСТАНКУ СА БАЈДЕНОМ: У Бостону разговарали о менталном здрављу

Фото: Профимедиа

Путовање које је почело у среду је прво путовање у иностранство Вилијама и његове супруге Кејт као принца и принцезе од Велса, а након смрти краљице Елизабете у септембру , пренео је Ројтерс.

Вилијам се састао поподне са Бајденом на обали у Бостону, по хладном времену. 

Они су кратко прошетали пре приватног састанка у библиотеци Џона Ф. Кенедија.

Очекује се да ће њих двојица разговарати између осталог о заједничким климатским циљевима и давању приоритета питањима менталног здравља, рекла је портпаролка Беле куће Карин Жан-Пјер новинарима пре састанка.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.

30. 06. 2025. у 07:38

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада