АМЕРИЧКИ ГЕНЕРАЛ ХОЏИС: Украјина ће крајем августа заузети Крим
09. 01. 2023. у 17:03
БИВШИ командант америчких снага у Европи Бен Хоџис сматра да ће крајем августа украјинске трупе заузети Крим, пише украјински портал „Страна“ позивајући се на Хоџисов твит.
Оће оће
Kad ukrajinci ulaze u moskvu zna li se šta?
Generale biće to kad poraste nokat na ""jedno"" mesto.
До августа Украина неће ни постојати на мапи
Postoje razlozi zašto je bivši.
Bolest je uzela maha. Odmah ga na lečenje.
Čovjek pao sa Marsa i apsolutno zglajzo, živi u Diznijevim crtaćima.
U$A ima neiscrpni izvor debila. Nijhova upotrebna vrednost je za propagandne svrhe.
A sto Ameri ne probaju da im pomognu pa ce zajedno da zauzmu Krim mozda I na pocetku avgusta.
Ja stvarno ne znam koje ovaj gospodin vesti cita i gleda?!?! Ako padne linija Bahmut Soledar, pitanje je sta ce biti s ukrajinskom vojskom. Koliko je meni poznato, rusi jos nisu uveli svih 300 000 mobilisanih ljudi nego 50 00 - 60 000 i ovaj prica o osvajanju Krima. A hladno vreme ide, sto vise odgovara rusima svasta
Da si majstor za procene i ratne ishode, sta je bila tvoja procena sa afganistanom, gde ste vi pobedili u zadnjih 100 godina?
Da, a u septembru će Viznatija zauzeti Konstantinopolj...
Pa hoce sigurno, ali samo kao turisti !! Bas kada budu najvece vrucine augusta.... turizam tada cveta
Ovo li je vic ? Ili Privi April?
Za platiše poreza i davanje u kasu Amerike,iz koje taj glupak prima platu je to dokaz kakve generale Ameri imaju.Osloboditi Krim nije moguče ni ove godine ni u narednih stotinu,ni nikada.Rusi če izravnati Kijev a general če primati platu ili penziju.Kakav klovn!
Pitam se kakve „lekive“ koristi ivaj General ?!
Ti si prevazišao i baba vangu,u kom pasulju ti se ukazalo to prividjenje......
Do avgusta NATO ce biti proteran iz Ukraine a Kiev kapituliran i to bezuslovno.
General Hodzic je toliko strucan, i razume se u rusku strategiju ko Stefica u kriv k*rac. KRIM NIKAD VISE NECE BIT NACISTICKI, prosa su vremena dok je Rusija placala zakupninu za vojne baze na svojoj teritoriji Krimu, sve u cilju dobrosusedskih i bratskih odnosa sa ukrajinskim narodom. Nazalost, ukrajinski narod dozvoli da se njim manipuslise, da bi nacisti preko njihovih ledja ostvarili svoj cilj tj. da bi se dokopali ruskih resusa od kojih zavisi privreda pro-nacisticke EU.
Prvo, on peva kako drugi sviraju za malo propagande. A kao drugo, Ukrajina će pokušavati da vrati Krim pa makar svi Ukrajinci izginuli a Rusi došli do poljske.
Повезане вести
МОЈУ МОЋ ОГРАНИЧАВА САМО... Трамп: НАТО без Америке је бескористан
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да су његова овлашћења као врховног команданта оружаних снага САД ограничена искључиво његовим "личним моралом", одбацивши међународно право, додајући да питање преузимање Гренланда или очување НАТО-а "можда јесте избор", али да је НАТО без САД "у суштини бескористан".
08. 01. 2026. у 22:15
ЈОШ ЈЕДАН УДАРАЦ ЗА ЕВРОПУ: Амерички сенатор поднео предлог за повлачење САД из НАТО-а – шта стоји иза овог маневра?
„АМЕРИКА не би требало да буде светски заштитни покривач, посебно када богате земље одбијају да плате за сопствену одбрану“, рекао је републикански сенатор Томас Маси.
13. 12. 2025. у 18:11
„ТЕШКО ЈЕ САДА КРИТИКОВАТИ ПУТИНА“ Карлсон упоредио руску операцију у Украјини са Трамповим акцијама у Венецуели (ВИДЕО)
НАКОН операције коју је одобрио амерички председник Доналд Трамп у Венецуели, а која је укључивала бомбардовање престонице и отмицу председника Николаса Мадура, чини се да руска инвазија на Украјину „није лоша“.
08. 01. 2026. у 18:33
МОСКВА УПОЗОРАВА НАТО: Не дирајте наш танкер у међународним водама, Трамп послао специјалце у Велику Британију
РУСИЈА са забринутошћу прати ненормалну ситуацију око руског нафтног танкера „Маринера“, саопштило је Министарство спољних послова Руске Федерације.
06. 01. 2026. у 17:17
ЗЕЛЕНСКИ ИМА ПРЕДЛОГ: Кључни услов за присиљавање Русије на мир је снажнији притисак САД
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски изјавио је вечерас, након састанка саветника за националну безбедност европских земаља у Кијеву, да је кључни услов за присиљавање Русије на мир снажнији притисак Сједињених Америчких Држава кроз санкције и војну подршку Украјини.
03. 01. 2026. у 22:11
Најновије из рубрике
"ПРЕТЊЕ ХАМНЕИЈУ НЕЋЕ ОСТАТИ БЕЗ ПОСЛЕДИЦА" Техеран одговорио Трампу: Ирански народ са љубављу и вером стоји иза вође
САВЕТНИК иранске Исламске револуционарне гарде (IRGC) одбацио је претње америчког председника Доналда Трампа упућене врховном вођи Ирана Алију Хамнеију, истичући да Техеран није узнемирен и упозоравајући да би сваки напад на иранско руководство изазвао одлучан одговор.
24. 01. 2026. у 18:53
ПОЛАРНИ ВРТЛОГ У АМЕРИЦИ: Угрожено 180 милиона људи, температура пада далеко испод 0, отказано више од 9.000 авионских летова
ВИШЕ од 180 милиона људи у Сједињеним Америчким Државама је у приправности због снежне олује која се протеже од Новог Мексика до Мејна, а до сада је отказано више од 9.000 летова током викенда, према подацима интернет страница за праћење летова FlightAware.
24. 01. 2026. у 18:50
ЕПИЛОГ ДРАМЕ У МИНЕАПОЛИСУ: Преминуо мушкарац кога су упуцали федерални агенти
Мушкарца, кога су у суботу ујутру у Минеаполису упуцали федерални агенти, подлегао је повердама.
24. 01. 2026. у 18:49
ОН ЈОШ БИО У БРАКУ, А ОНА ГА ОДБИЛА: Како су се упознали Меланија и Доналд Трамп? Један потез ју је оборио са ногу
ДАНАС важе за један од најпознатијих политичко-јавних парова на свету, чији се брак и даље пажљиво прати.
24. 01. 2026. у 18:44
БРИТАНСКО УПОЗОРЕЊЕ УЗНЕМИРИЛО ТУРИСТЕ: Међу ризичним земљама и дестинација коју Срби обожавају
БРИТАНСКО министарство спољних послова увело је безбедносне смернице за више популарних туристичких дестинација, међу њима се налази и Иран услед растућих тензија.
24. 01. 2026. у 18:42
Коментари (29)