РОЂЕН САМ САМО ДА БИХ МОГАО ВИЛИЈАМУ ДА ДОНИРАМ ОРГАНЕ: Тврдње принца Харија шокирале свет

Новости онлине

11. 01. 2023. у 10:23

БРИТАНСКА, али и светска јавност, преплављена је одломцима мемоара принца Харија "Спаре", а његове тврдње изазивају општу буру откривајући његову нефилтрирану истину о британској краљевској породици.

РОЂЕН САМ САМО ДА БИХ МОГАО ВИЛИЈАМУ ДА ДОНИРАМ ОРГАНЕ: Тврдње принца Харија шокирале свет

Фото: ЕПА

Кроз читаве мемоаре јасно је да је Хари одрастао као дете у сенци старијег брата, а сам наслов књиге - резерва - одлично најављује све оно што се налази између корица.

"Рођен сам у случају да се нешто деси Вилију", написао је војвода од Сасекса.

Он је свој живот описао као "мисију која је имала за циљ да буде извор ометања, забаве и у случају потребе, давање резервног 'дела', односно бубрега, трансфузије крви или коштане сржи".

Хари је истакао да је одрастао знајући да је заправо ту да брату донира орган, уколико то буде неопходно. Објаснио је да му је од раног детињства била "потпуно јасна" идеја да је донет на свет само у случају да се нешто деси Вилијаму, и да је током читавог његовог живота ово осећање само јачало.

Он је ово признање илустровао анегдотом из периода када је имао 20 година, а када је до њега допла прича о Чарлсовим речима принцези Дајани на дан када се Хари родио.

"Дивно! Већ си ми подарила наследника и резерву. Урадио сам свој посао", наводно је Чарлс рекао супрузи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Досад незабележено! Грци масовно почели да пишу на српском језику! (ФОТО)