МИНИСТРА ПИТАЛИ О УКРАЈИНИ, ОН ХРКАО У ПРОГРАМУ УЖИВО: Урнебесан снимак из комшилука, гошће емисије праснуле у смех (ВИДЕО)

Новости онлине

14. 01. 2023. у 17:42

РУМУНСКИ министар пољопривреде Петре Деа наводно је заспао у програму уживо на ТВ каналу Антена 3 током дискусије о негативном утицају рата у Украјини на румунске пољопривреднике, пише Диги24.

МИНИСТРА ПИТАЛИ О УКРАЈИНИ, ОН ХРКАО У ПРОГРАМУ УЖИВО: Урнебесан снимак из комшилука, гошће емисије праснуле у смех (ВИДЕО)

Фото: Твитер/@DanReznikWSWS

- Водитељка је позвала министра и питала за судбину румунских пољопривредника који су пред банкротом због украјинске кризе. Када је Деа добио реч, чуло се хркање на другом крају жице - пише румунски портал.

Новинарка је безуспешно покушавала да добије одговор од званичника и потом рекла да ће га поново звати.

Гости у студију нису могли да се суздрже од смеха, а снимак емисије постао је виралан на друштвеним мрежама у комшилуку.

Сам министар још није коментарисао инцидент.

БОНУС ВИДЕО: РУСКИ ТЕНКОВИ У МАРИНИКИ - Снимци Народне милиције ДНР

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (1)

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...