ЕРДОГАН ЋЕ ПОБЕСНЕТИ: Након што су га "обесили", спрема се нова провокација

Новости онлине

20. 01. 2023. у 19:41

ШВЕДСКЕ власти дале су дозволу осуђеном лидеру крајње деснице Расмусу Палудану да спали Куран испред турске амбасаде у Стокхолму.

ЕРДОГАН ЋЕ ПОБЕСНЕТИ: Након што су га обесили, спрема се нова провокација

Фото: Профимедиа/ Озан Косе

Палудан планира да спали свету исламску књигу испред турског посланства 21. јануара, када ће бити одржана два скупа против Турске.

Десничар тврди да се бори за слободу говора, након снажне реакције Анкаре на недавни перформанс курдских активиста, који су у Стокхолму обесили лутку са ликом турског председника Реџепа Тајипа Ердогана.

 који је недавно обесио лутку са маском турског председника Реџепа Тајипа Ердогана испред амбасаде Турске, тврди да се бори за слободу говора.

Одлука да се дозволи спаљивање Курана долази усред затегнутих односа између Шведске и Турске, након одлуке Анкаре да спречи улазак Шведске у НАТО.

БОНУС ВИДЕО: ЗА ЈАЧУ КОНТРОЛУ РУСИЈЕ - Нови НАТО "авакси" слетели на аеродом у Румунији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.

02. 04. 2025. у 10:16

Коментари (2)

ДРАМА У ХОТЕЛУ КРИСТИЈАНА РОНАЛДА: Избио пожар, гости бежали главом без обзира (ВИДЕО)