ИЗ ЛУКСУЗА ПРАВО У ЋЕЛИЈУ ОД 10 КВАДРАТА: Мирнеса након хапшења смештена у женски затвор, у самици има само основне ствари (ФОТО)

Новости онлине

25. 01. 2023. у 10:10

МИРНЕСА С., пореклом из Бусоваче у БиХ, коју је немачка полиција тражила од прошле године због сумње да је украла милион евра, после три месеца бекства предала се властима на аеродрому у Штутгарту.

ИЗ ЛУКСУЗА ПРАВО У ЋЕЛИЈУ ОД 10 КВАДРАТА: Мирнеса након хапшења смештена у женски затвор, у самици има само основне ствари (ФОТО)

Фото: Јутјуб/SWR Doku/Инстаграм

Према писању медија, она се од уторка налази у женском затвору "Швабиш Гмунд".

Очекује се да ће је тужилаштво у Штутгарту ускоро оптужити јер је наводно украла милион евра од компаније за транспорт новца у којој је радила.

Мирнеса се у овом женском затвору налази од уторка по подне, потврдила је полиција Штутгарта.

Ћелије у затвору далеко су од луксуза којим се Мики хвалила на друштвеним мрежама пре него што је одлучила да побегне са пленом.

Мирнеса сада треба да се навикне на живот у малој ћелији од 10 квадрата, у којој се налазе само основне ствари - кревет, јастук, сто, столица и полица.

Мирнеса се хвалила луксузним начином живота на друштвеним мрежама. Објављивала је фотографије са скупоценим стварима, брендираним комадима одеће и ташни. Чини се да је уживала у животу, који ће јој се сада вероватно променити из корена.

- Да, ово је крајње необичан животни стил жене која је наводно радила као телефонска оператерка у компанији за транспорт новца - писао је раније Билд.

Према речима портпарола немачке полиције, Мирнеса је преко свог адвоката обавестила власти да жели да се преда, након чега је ухапшена на аеродрому у Штутгарту.

На фотографијама које је објавио Билд, види се да је Мики у бекству променила лични опис, па је од фаталне плавуше прешла у бринете.

Она је у Штутгарт дошла из Црне Горе, потврдили су надлежни.

Мики, надимак под којим је позната, осумњичена је да је украла милион евра од фирме за транспорт новца у којој је радила, али за сада није познато да ли је у међувремену признала оптужбе.

Такође није познато када ће тачно бити оптужена.

Криминалистичка полиција и јавно тужилаштво у Штутгарту заједно истражују случај, али и то где је нестао милион евра.

Уколико се сумња потврди, Мирнеси С. прети казна од неколико година затвора.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: РАЗОТКРИВЕН РАЗБОЈНИК СА ЗВЕЗДАРЕ - Нож је потегла млада женска особа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Вратиће вам се као бумеранг... Руси упозоравају Европску унију и најављују одговор