ШТА НАМ ГОВОРИ БРУКА У АУШВИЦУ: Руси од ослободилаца постали - нацисти
УМЕСТО да пошту жртвама Аушвица и других нацистичких фабрика смрти, поводом Дана сећања на Холокауст одају ослободиоци, због рата у Украјини, ова улога се све чешће додељује - потомцима чувара логора.

Foto AP
Протеривањем Русије - наследнице Совјетског Савеза и Црвене армије са комеморативних скупова исписује се нова историја у којој се позивнице за одавање почасти жртвама деле представницима држава које су сарађивале са нацистима.
Опширније читајте у сутрашњем штампаном издању "Вечерњих новости".

ВИШЕ ОД 200 ДЕЦЕ ОТРОВАНО У ШКОЛИ, А ОНДА СЕ ПОЈАВИО СНИМАК ИЗ КУХИЊЕ: Камера открила све, ухапшено осам особа (ВИДЕО)
ВИШЕ од 200 деце у једној школи у Кини има повишен ниво олова у крви након што је у њихову храну додаван отровни пигмент – наводно како би изгледала примамљивије.
12. 07. 2025. у 21:32

ОТКРИВЕН МОТИВ МАСАКРА У ПРИЛЕПУ: Ово су отац и син које је убио ујак у породичној кући (ФОТО)
ПАНЧО Чупаркоски и његов 13-годишњи син Милан страдали су јуче у кући у Прилепу након што их је ујак убио због наводне свађе око наследства. Након што је ујак починио крвави пир, сакрио се у свој дом, а приликом доласка полиције пружао је отпор да би на крају починио самоубиство.
13. 07. 2025. у 15:33

СЛАВИМО ПЕТРОВДАН: Шта се данас не ради и шта треба умесити
СРПСКА православна црква и њени верници данас прослављају Петровдан, празник који је посвећен светим апостолима Петру и Павлу.
12. 07. 2025. у 07:34
Коментари (2)