СВЕ ГОРЕ ВЕСТИ СТИЖУ ИЗ ТУРСКЕ: Експлодирао гасовод, букти велики пожар (ВИДЕО)
06. 02. 2023. у 10:32
СТРАШАН земљотрес јачине 7,8 степени по Рихтеровој скали погодио је јужну Турску, Либан и Сирију.
Повезане вести

ГРЕШКА СИСТЕМА: Гугл признао да није послао рана упозорења пре земљотреса у Турској 2023. године када је страдало 55.000
ТЕХНОЛОШКА компанија Гугл саопштила је да њихов систем раног упозоравања на земљотрес није прецизно упозорио људе током смртоносног земљотреса у Турској 2023. године, објавио је данас ББЦ.
28. 07. 2025. у 16:35

РАЗОРАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ТУСКУ: Познато да ли има жртава
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 5.1 степени Рихтера забележен је у четвртак, 15. мај 2025 у 14:46 часова, у централном делу Турске, у близини престонице Анкаре.
15. 05. 2025. у 15:08

ЗА САМО ТРИ МИНУТА ДВА ЗЕМЉОТРЕСА: У овој земљи се тресло тло, тренутно нема извештаја о повређенима
ДВА земљотрес магнитуде 4.5 степени Рихтера погодила су дана централну Турску.
12. 05. 2025. у 11:48

ТУРСКУ ПОНОВО ПОГОДИО СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС: Познато да ли има повређених (ФОТО)
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 5 степени по Рихтеровој скали забележен је вечерас у недељу, 27. априла 2025. године у 20,09 часова, на подручју источне Турске, код града Малатија.
27. 04. 2025. у 20:24

ЗЕМЉОТРЕС ПОНОВО ПОГОДИО ТУРСКУ: Познато да ли има повређених
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 3,5 степени по Рихтеровој скали забележен је вечарас у суботу, 26. априла 2025. године у 21,14 часова, на подручју западног дела Турске.
26. 04. 2025. у 21:38
Најновије из рубрике

ТРАМП ОТКРИО: Меланији се свиђа Путин
PRVOJ дамi САД Меланија се свиђа руски председник Владимир Путин.
29. 07. 2025. у 22:58

ДРОГА СТИЖЕ И КУРИРСКОМ ПОШТОМ: Италија се обрачунава са мрежом трговаца опијатима који показују све већу „маштовитост“ у дистрибуцији
ТРГОВИНА дрогом проналази све више невероватних путева, па и у пакетима упућеним поштом. У Италију стиже из више земаља. Последњи су пристигли из Холандије, курирском службом. Трошкови за примаоца су од пет до седам хиљада евра.
29. 07. 2025. у 22:35

ФИЦО ОПЛЕО ПО КОМШИЈАМA: Европски лидери су жељни рата
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо оптужио је друге лидере земаља ЕУ да су се очигледно умoрили и да им је досадио мир који траје 80 година и оптужио их да очигледно покушавају да изазову директан сукоб НАТО-а и Русије.
29. 07. 2025. у 22:22

ГРУЗИЈСКИ ПАРЛАМЕНТАРАЦ: Земље Балтика желе да нас увуку у сукоб са Русијом
БАЛТИЧКЕ државе покушавају да увуку Грузију у конфликт са Русијом, изјавио је потпредседник парламента Грузије Георгиј Волски.
29. 07. 2025. у 22:00

ТРАМП НЕ ИДЕ НА САМИТ Г20? Председник САД коментарисао ударну најаву Лондона
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да постоји могућност да не присуствује предстојећем самиту групе Г20, као и да мисли да ће се са кинеским председником Си Ђинпингом састати до краја године.
29. 07. 2025. у 21:59
Bonaparta
06.02.2023. 10:58
Сувишан је било какав коментар када погледате ове слике!! Ипак узећу себи за право да изнесем неко своје мишљење. Лично небих рекао да је ово природан земљотрес. Погледајте зграде око ове срушене зграде до темеља. Није им чак ни фасада оштећена, а удаљене су безмало 50 корака и то не једна већ више њих. Шта хоћу да кажем? Чини ми се да је овде радило геооружје или ти вештачки изазван земљотрес. Зна се да одавно Руси, Кинези и Американци развијају гео оружја, а на основу Теслине идеје. Тесла је такву вибро машину одавно измислио и говорио је да може са њом преполовити планету земљу уколико би фреквенцију подесио на фреквенцију земље. Чувени Марк Твен велики Теслин пријатељ долазио је у Теслину лабораторију само да би се "возио" на тој машини. Чинио је то све док тесла није исту уништио. Ердоган се баш успротивио потезима Америке и њеним плановима. Чини ми се да су му Амери упутили поруку овим путем.
jednostavano
06.02.2023. 14:02
gasovod da ovako eksplodira?!...a turski tok u igri?!...bice tu jos svega