БАЈДЕН ЗА ДЕСЕТ ДАНА СТИЖЕ У ПОЉСКУ: Том приликом састаће се са председником Анџејем Дудом

Танјуг

10. 02. 2023. у 22:04

АМЕРИЧКИ председник Џозеф Бајден боравиће у Пољској од 20. до 22. фебруара поводом обележавања прве годишњице руске интервенције на Украјину, саопштила је данас Бела кућа.

БАЈДЕН ЗА ДЕСЕТ ДАНА СТИЖЕ У ПОЉСКУ: Том приликом састаће се са председником Анџејем Дудом

Џо Бајден, Фото АП

Џон Кирби, портпарол Савета за националну безбедност Беле куће, рекао је да ће Бајден јасно ставити до знања да ће додатна безбедносна помоћ и додатна подршка стизати из САД, преноси Ројтерс.

- Председник ће врло јасно ставити до знања да ће САД наставити да стоје уз Украјину колико год буде потребно - рекао је Кирби.

Бајден ће се током посете састати са пољским председником Анџејем Дудом и источноевропским савезницима и разговарати о Украјини, саопштила је Бела кућа. 
 

БОНУС ВИДЕО: ПОМОЋ У ТРЕНУ - Руски ЕМЕРЦОМ спасиоци спремни за полазак у Турску

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (0)

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!