МАЈКА СА СИНОМ СКОЧИЛА СА НИЈАГАРИНИХ ВОДОПАДА: Жена остала на месту мртва, дете преживело
ЈЕДНА 34-годишња Американка из Илиноиса скочила је с петогодишњим сином, који је преживео, са 27 метара високе залеђене литице на Нијагариним водопадима, преноси Дејли мејл.
Фото: EPA/RICK WARNE
Полиција је навела да је мајка, која није именована, намерно скочила пошто се попела преко ограде на острву Гоут у државном парку Нијагара.
Њено тело пронађено је на америчкој страни водопада, који се налазе на граници с Канадом.
Дечак је спасен и с повредама главе превезен у дечју болницу у Бафалу, оперисан је и у критичном стању.
Тело мајке је хеликоптером извучено из кланца.
Жена је на Нијагарине водопаде дошла са супругом и сином. Полиција испитује супруга, али и друге очевице и трагични догађај од 12. фебруара третира као самоубиство.
Препоручујемо
НЕВЕРОВАТНИ ПРИЗОРИ: Након зимске олује заледили се и Нијагарини водопади (ВИДЕО)
30. 12. 2022. у 21:00
КОМЕ СА СЛИКЕ БИСТЕ ПРВО ПОМОГЛИ? Тест који открива истину о вашој личности
16. 02. 2023. у 17:05
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)