ПУЦЊАВА У ЏОРЏИЈИ: Рањено деветоро деце, старости од 5 до 17 година
У ПУЦЊАВИ на бензинској станици у граду Колумбус у америчкој савезној држави Џорџија, на граници са Алабамом, рањено је деветоро малолетника, укључујући петогодишње дете, саопштиле су данас власти.

Фото Танјуг/АП
Деца рањена у инциденту који се догодио јуче су узраста од пет до 17 година, а у питању су седморица дечака и две девојчице, преноси АП.
Према саопштењу локалних власти, изгледа да ниједно од рањене деце није животно угрожено.
Полиција није никог ухапсила.
-Пораст оружаног насиља у које је укључена наша омладина утиче на целу земљу, изјавио је шеф полиције Колумбуса Фреди Блекмон.
Додао је да полиција неуморно ради на томе да одстрани насилнике са улица Колумбуса

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)