"ОВО ЈЕ ПРОВОКАЦИЈА": Руси ван себе након доласка председника Бајдена у Кијев
ДЕПУТАТ Државне думе из региона Крим Михаил Шеремет назвао је провокацијом посету председника САД Џоа Бајдена Кијеву.

Фото: Профимедиа/Shutterstock/Илустрација/Википедија
Бајден је у понедељак стигао у ненајављену посету Кијеву и састао се са Володимиром Зеленским. Амерички председник је рекао да ће Украјина добити нови пакет војне помоћи од 500 милиона долара који ће бити објављен у уторак. Такође ће укључивати ракетне системе за више лансирања ХИМАРС. Зеленски је заузврат назвао преговоре са Бајденом веома важним и корисним.
- Ово је провокација, не постоји други начин да се то назове. Посета територији земље која је страна у сукобу је пркосан и еклатантан корак који ће имати немилосрдне последице по кијевски режим - рекао је Шеремет за РИА Новости.
Према његовим речима, Бајден је, уз Зеленског, међународни злочинац који ће у потпуности одговарати пред законом.
- Ово су два крвава диктатора. Доласком Бајдена је почело одбројавање за Зеленског и амерички народ мора да схвати да су њиховим несрећним владарима потребни само рат, разарања и трагедија. Људи попут Бајдена и његовог тима су срамота за амерички народ, као што су фашисти срамота за Немце - нагласио је посланик.
БОНУС ВИДЕО: ТО МОГУ САМО ЖЕНЕ: Видите како су сестрице штитиле инкубаторе док је земљотрес разарао Турску
Препоручујемо

БАЈДЕН НИЈЕ ДОШАО ПРАЗНИХ РУКУ У КИЈЕВ: Зеленском обећао помоћ од 500 милиона долара
20. 02. 2023. у 11:34

ДА СЛАВИНЕ УВЕК БЛИСТАЈУ: Помоћу овог трика КАМЕНАЦ се више неће скупљати (ВИДЕО)
19. 02. 2023. у 15:22

"МЕЂУНАРОДНЕ ГРАНИЦЕ СЕ НЕ СМЕЈУ МЕЊАТИ СИЛОМ" Лицемерна изјава европских лидера - господо, а шта је са Србијом?!
ГРУПА европских лидера поручила је данас, након самита председника САД и Русије Доналда Трампа и Владимира Путина на Аљасци, да ће наставити да подржава Украјину која, како истичу, мора да добије чврсте безбедносне гаранције и једина може да одлучује о својој територији.
16. 08. 2025. у 12:35

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)