ЕРДОГАН САОПШТИО НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ ИЗ ТУРСКЕ: Из рушевина спасено више од 114.000 људи
ВИШЕ од 114.000 људи спасено је из рушевина у Турској након земљотреса, рекао је турски председник Реџеп Тајип Ердоган.
Фото: Профимедиа/Илустрација
- Вратићемо наше градове на ноге - поручио је Ердоган.
Најавио је да ће Турци насеља што је више могуће измештати из равница у планине.
- Никада нећемо оставити ниједног нашег грађанина самог у његовом болу, у њиховим напорима да преуреде своје животе или изграде своју будућност - казао је он.
БОНУС ВИДЕО: Пас спасилац Зиги
Препоручујемо
ЗНАЧЕЊЕ ЈЕ ВРЛО ТУЖНО: Зашто су поставили балоне на рушевинама у Турској (ВИДЕО)
20. 02. 2023. у 07:55
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)