ПОЛИЦИЈА УБИЛА ЖЕНУ У ПИТСБУРГУ: Отворила ватру из напуштене куће на патролу
ПРИПАДНИЦИ полиције у Питсбургу убили су жену која је на њих отворила ватру из напуштене куће, саопштила је полиција области Алегени у америчкој савезној држави Пенсилванији.
Фото: Профимедиа
Чувари закона у Питсбургу су добили информацију да се сумњива особа креће у четврти Сент Клер и стигли на локацију да испитају ову пријаву, наводи се у саопштењу, преноси АП.
Полицајци су, пратећи инструкције једне особе, стигли до напуштене куће у којој су видели жену, додаје се у саопштењу.
Жена је отворила ватру на полицајце и након тога изашла из куће "са пиштољем упереним на њих", а припадници полиције су узвратили ватру и убили жену, закључује се у саопштењу.
Препоручујемо
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"
ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.
18. 11. 2025. у 22:27
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)