"СВЕТ ЈЕ ДОВОЉНО ЈАК ДА КАЗНИ РУСИЈУ ЗА РАТ": Зеленски упутио оштру поруку против Москве
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски изјавио је данас да је "свет довољно јак да казни Русију за рат".

Фото АП
- Корак по корак, идемо ка томе да терористичка земља апсолутно одговара за оно што је учинила против украјинске државе, нашег народа - рекао је Зеленски на правосудној конференцији, на којој су учествовали бројни адвокати из Украјине, Европе и других земаља.
Он је додао да сви Руси који су учествовали у убиствима и агресији против Украјине морају бити кажњени, пренео је Кијев индепендент.
- Даћемо свету довољно храбрости и полуга да омогући ову казну. Наше самопоуздање расте сваке недеље - рекао је Зеленски.
БОНУС ВИДЕО: ИЗГОРЕО ОБЛАКОДЕР У ИЗГРАДЊИ - Ватрогасци у Хонг Конгу успели да се изборе са ватреном стихијом
Препоручујемо

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (4)