РУСКИ АМБАСАДОР ПОЗВАН У СТЕЈТ ДЕПАРТМЕНТ: Америка тражи објашњење инцидента над Црним морем
14. 03. 2023. у 19:34
САД су позвале руског амбасадора Анатолија Антонова у Стејт департмент поводом инцидента са дроном у Црном мору, саопштила је Бела кућа.
Повезане вести
ПЕНТАГОН НА КОЛЕНИМА! Иран и Јемен СПРЖИЛИ 51 амерички Рипер, а сада је уследио НАЈВЕЋИ ШОК за САД!
АМЕРИЧКО ратно ваздухопловство суочава се са неочекивано великим недостатком капацитета након што је претрпело велике борбене губитке дронова MQ-9A Reaper током операција против Ирана и јеменских коалиционих снага Ансурулах, које су повезане са Ираном, што је довело до тога да служба покрене хитну потрагу за авионима за замену.
08. 06. 2026. у 19:11
ОВО ЈЕ ДРОН ОБОРЕН ИЗНАД ОРМУЗА: Иран приказао остатке летелице (ВИДЕО)
ИРАН је током ноћи оборио извиђачку беспилотну летелицу у Ормсуком мореузу, преносе ирански медији.
06. 05. 2026. у 16:45
ПЕНТАГОН ЋУТИ О ОВОМЕ Иран их обара ко муве: Американци изгубили дронове MQ-9 вредне преко 3 милијарде долара
ИЗВОРИ који су разговарали са CBS News известили су да је америчко ратно ваздухопловство изгубило 24 беспилотне летелице MQ-9 Reaper током сукоба са иранским снагама.
12. 04. 2026. у 20:22
ДА ЛИ РУСИЈА ВРАЋА ДРОНОВЕ У ИРАН: Москва производи 1.000 дневно и има их доста за изузетак (ВИДЕО)
ШАХЕД је отишао у Москву 2022. године, вратио се као Геран-2 2026. године:
30. 03. 2026. у 07:00
Најновије из рубрике
НИЈЕ НА НАМА ДА СПАСАВАМО КИЈЕВСКИ РЕЖИМ Путин: Удари на Русију су покушај да прекинемо офанзиву
ПРЕДСЕДНИК Руске Федерације, Владимир Путин, је одговорио на предлог Кијева о ограничавању зоне борбених дејстава.
28. 06. 2026. у 21:51
ПУКЛА БРУКА У САД! Моћни маринци приморани да лете на „ОСАКАЋЕНИМ“ ЛОВЦИМА: Развој пропао, авиони Ф-35 стижу слепи! (ВИДЕО)
ПОТВРЂЕНО је да су Оружане снаге САД почеле да примају ловце F-35 без инсталираних примарних радара, након извештаја почетком године да су ловци без радара почели да се испоручују Ратном ваздухопловству.
28. 06. 2026. у 21:33
УКРАЈИНСКИ ПРСТ У ОКО ПУТИНУ: Тихи поручио да Русија није постигла ниједан ратни циљ
ПОРТПАРОЛ украјинског министарства спољних послова Георгиј Тихи изјавио је данас да Русија, током више од четири године инвазије великих размера, није постигла ниједан циљ, изгубила је 1,3 милиона људи, а руско напредовање је потпуно заустављено.
28. 06. 2026. у 21:00
ПАКЛЕНИ ТАЛАС СПРЖИО КОНТИНЕНТ: Стравични подаци о последицама топлотног удара, Европа се суочава са катастрофом
СВЕТСКА здравствена организација (СЗО) саопштила је данас да је више од 1.300 људи умрло услед топлотног таласа који је погодио Европу од 21. јуна.
28. 06. 2026. у 20:45
ГЛАСОВИ СА ЗАПАДА: Изјаве о чланству Украјине у НАТО-у онемогућавају мир
ИЗЈАВЕ о уласку Украјине у НАТО подривају могућност мировног решења, сматра професор на Универзитету Југоисточне Норвешке Глен Дизен.
28. 06. 2026. у 20:22
Milovan
14.03.2023. 19:56
Nema više da Amerika radi šta hoće gotovo je sa tim zauvek sledeći put biće avion ili nosač
buki
14.03.2023. 21:38
Šta je Amerima problem, što se nije srušio ruski avion, a njihov dron nastavio let? Onda sigurno ne bi bio problem zbog kojeg pozivaju ruskog ambasadora na razgovor?
N5
14.03.2023. 22:00
Vašington bolje da objasni šta će njihov dron blizu obala Ruske federacije i još sa isključenim transponderom.
Vejo
14.03.2023. 22:10
Samo neka padaju
vladimir
15.03.2023. 01:03
.... ma rušite ih! I rušićemo vas amerikanci dok ne shvatite da ne smete da se pribiližite našem vazdušnom prostoru! Dele "oskare", izigravaju "blagostanje" /pucaju banke, ubijanje po gradovima, inflacija/ medju američkim "sitizenima" /čitaj ovcama/ i sve to u liku i delu DEZORIJENTISANOG dragog i obećanog predsednika Bajdena!
vladimir
15.03.2023. 02:29
.... i da li me je poslušao? Jeste!
Dex
15.03.2023. 05:19
Ovi bas nedaju mecki mira
Raša
15.03.2023. 05:22
Pošaljite još jedan slobodno.
TOS 1A
15.03.2023. 05:44
Trebaju Rusi sve obarati ili potapati u blizini svojih granica. I to sto pre.. Dosta je više NACIkauboja.
Radovan 5
15.03.2023. 07:40
Eto pokojni Sloba je trebao da pozove ambasadorčića te nama neprijateljska zemlje i da mu očitva bukvicu zašto nas baombarduju sa osiromašenim uranijumom.Oo raportu ua severni tok da i ne pričamo,HAHAHAHA.
Mrko
15.03.2023. 07:46
Sta ce nacisticki dron u Crnom moru? Rusi su trebali pozvati amerikance ba objašnjenje i upozorenje da ce svaki sledeci tako proci.
Djordje
02.04.2023. 11:20
Tekst izasao 14. 03. 2023. u 19:34 Danas je drugi april! Jel to vi nas zajebavate?!