БИВШИ САВЕТНИК ЗЕЛЕНСКОГ: Чекамо добре вести од априла
ОД средине априла Украјину очекују „добре вести које приближавају победу”.

Фото Танјуг/АП
Према његовим речима, идеална опција би био удар на Мелитопољ.
-То би скратило линију фронта до 23. фебруара. Али нећемо напустити ни Крим, јер желимо да направимо унутрашњу политичку кризу у Русији, рекао је Арестович.
Он је прокоментарисао и мишљење да Запад снабдевањем оружјем гура Украјину у контраофанзиву.
- Не треба нас гурати, ми смо сами увучени у борбу. Потребно нам је оружје за успешну контраофанзиву. И сада се шаље. Дакле, негде усред НАТО-а чекају нас добре вести, рекао је бивши саветник ОП-а.
БОНУС ВИДЕО - БОРБЕ У БЛИЗИНИ СВАТОВА И КРЕМЕНАЈЕ: Руски војници користе системе "Град" и хаубице "Мста-С"

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)