„ГЛОБАЛ ТАЈМС“ ОЦЕЊУЈЕ: Путинова одлука да распореди нуклеарно оружје у Белорусију је сигнал за Америку
27. 03. 2023. у 20:41
ОДЛУКА председника Русије Владимира Путина да распореди на територији Белорусије нуклеарно оружје сигнализира Сједињеним Америчким Државама да Вашингтон не би требало да се меша у украјински конфликт, пише кинески лист „Глобал тајмс“.
Повезане вести
ШТА ЗНАЧИ ЛУКАШЕНКОВА ЈЕЗИВА ПРЕТЊА? Сирски за рат са Минском прави нове бригаде и дивизије - Ако Белорусија уђе у сукоб...
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко се недавно састао са представницима украјинског председника Владимира Зеленског и замолио их да му пренесу да „ако мисли да може овако да разговара са нама и да нас увуче у рат, мора да схвати да ће се квалитет рата тренутно променити“.
25. 06. 2026. у 16:59 >> 17:23
СНИМЉЕНА АКЦИЈА СА НУКЛЕАРНИМ РАКЕТАМА Огласио се Путин: "Тензије расту, наша нуклеарна тријада је гарант равнотеже"
"НАША нуклеарна тријада мора и даље да остане поуздан гарант суверенитета Савезне државе Русије и Белорусије, као и да обезбеди решавање задатака стратешког одвраћања, одржавања нуклеарног паритета и равнотеже снага на глобалном нивоу."
21. 05. 2026. у 16:27
Најновије из рубрике
РУСИ ЛИКВИДИРАЛИ ЈЕДНОГ ОД НАЈВЕЋЕГ НЕПРИЈАТЕЉА: Украјински пуковник Рустем био страх и трепет, Москва га прогласила терористом број један
ПУКОВНИК Рустем Фахријев из Главне обавештајне управе украјинског Министарства одбране, који је био умешан у организовање покушаја терористичког напада на Криму, убијен је, рекли су званичници за спровођење закона агенцији РИА Новости.
28. 06. 2026. у 08:25
ОБНОВА: Русија спремна да помогне Ирану
РУСКИ амбасадор у Ирану Алексеј Дедов изјавио је спремност Русије да помогне Исламској Републици у обнови инфраструктуре која је оштећена или уништена током сукоба са Сједињеним Државама и Израелом.
28. 06. 2026. у 08:00
ТРАМП БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО: Ако будемо приморани да с војском завршавамо посао, они више неће постојати
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп потврдио је да је америчка војска напала иранска складишта ракета и дронова, као и обалске радарске локације, због, како је навео, поновног кршења споразума о прекиду ватре од стране Техерана, и упозорио да би могло доћи до значајније употребе америчких снага против Ирана.
28. 06. 2026. у 07:20
(МАПА) ИЗВЕШТАЈ СА ФРОНТА Константиновка пред падом, погођен украјински аеродром - Руси доказали да имају јефтино и смртоносо оружје
ТОКОМ дана, руске снаге су наставиле да нападају непријатељске циљеве у пограничним и фронтовским областима такозване Украјине.
28. 06. 2026. у 06:05
НЕБО СЕ ЗАПАЛИЛО! Амерички удар на Иран: Крвави рат на Блиском истоку тек почиње! (ВИДЕО)
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе извршиле су у додатне нападе на Иран, гађајући различите локације, укључујући војну инфраструктуру за надзор, саопштила је америчка Централна команда (ЦЕНТЦОМ).
28. 06. 2026. у 01:36 >> 01:38
Коментари (1)