ФОРМИРАЊЕ НАТО БАЗА У БЛИЗИНИ РУСИЈЕ - НЕПРИХВАТЉИВО: Бивши обавештајац о великом проблему који Америка ствара свету

Novosti online

02. 04. 2023. у 15:45

СВЕТОМ не може владати само једна земља која узима у обзир само америчке интересе, каже бивши израелски обавештајац Јаков Кедми.

ФОРМИРАЊЕ НАТО БАЗА У БЛИЗИНИ РУСИЈЕ - НЕПРИХВАТЉИВО: Бивши обавештајац о великом проблему који Америка ствара свету

Фото: Принтскрин/Депоситпхотос/илустрација

- Морају се водити рачуна о интересима свих земаља. Свака држава може да брине о својој безбедности без стварања претње за друге земље. А формирање НАТО база у близини Русије са офанзивним наоружањем је неприхватљиво ако прети Руској Федерацији - рекао је Кедми за канал Бугарска 24.

Ипак, он је објаснио да Американци не пристају да узму у обзир интересе других земаља – њих занимају само интереси Сједињених Држава.

Он је изјавио и да је руски председник Владимир Путин поставио озбиљнији ултиматум америчкој елити од оног који је представљен НАТО-у

(ало.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

АМЕРИКА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! КАКВИ БОЛЕСНИЦИ! И Јокићев пријатељ учествовао у превари године (ВИДЕО)