"ЗАШТО ЋЕ УКРАЈИНА НЕСТАТИ?" Стравичне речи Дмитрија Медведева

Новости онлине

08. 04. 2023. у 08:44

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности РФ Дмитриј Медведев рекао је да Украјина никоме није потребна, па ће она нестати и неће је бити на планети.

ЗАШТО ЋЕ УКРАЈИНА НЕСТАТИ? Стравичне речи Дмитрија Медведева

Фото: Профимедиа/Илустрација

- Зашто ће Украјина нестати? Зато што никоме није потребна - написао је заменик председника Савета безбедности Русије у објави на друштвеној мрежи Вконтакте.

Медведев у чланку тврди да Украјина није потребна Европи, САД, Африци и Латинској Америци, Азији, Русији, и на крају, "Украјина, на челу са нацистичком елитом, није потребна ни самим грађанима".

- Таква Украјина никоме на планети није потребна. Зато неће ни постојати - закључио је он.

БОНУС ВИДЕО: СНИМЦИ ПОСЛЕ ЕКСПЛОЗИЈЕ - Кафић у Санкт Петербургу у којем је настрадао ратни извештач и 30 особа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (13)

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци