ХОЋЕ ЛИ УКРАЈИНА ДОБИТИ ПОМОЋ ПРЕД КОНТРАОФАНЗИВУ? "Њујорк тајмс" о плановима Вашингтона пред најављени пролећни напад
АМЕРИЧКА администрација не планира додатни пакет војне помоћи Кијеву уочи украјинске контраофанзиве, пише Њујорк Тајмс, позивајући се на изворе у Пентагону.

Фото: Профимедиа/Илустрација
- Пошиљке муниције које је Бајденова администрација најавила 20. марта и 4. априла биће последње две пре очекиваног почетка офанзиве, и у догледној будућности - рекао је један војни званичник америчком медију.
Према његовим речима, пролећни пакети војне помоћи Украјини били су "последњи очајнички напор" јер савезници Кијева немају довољно муниције да подмире потребе украјинске војске, док су сопствене залихе критично мале.
Раније је Вашингтон пост објавио чланак у којем се наводи да је Украјина одлучила да одложи контраофанзиву због временских услова и недостатка муниције.
БОНУС ВИДЕО: ПОГЛЕДАЈТЕ ИСПАЉИВАЊЕ "МОСКИТ" КРСТАРЕЋЕ РАКЕТЕ - Вежбе руске Пацифичке флоте у Јапанском мору

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)