ЈЕДНА ОСОБА УБИЈЕНА, ТРИ РАЊЕНЕ: Пуцњава у америчком медицинском центру

НАЈМАЊЕ једна особа је данас убијена а три су хоспитализоване након пуцњаве у медицинском центру у америчком граду Атланти, саопштила је полиција.

ЈЕДНА ОСОБА УБИЈЕНА, ТРИ РАЊЕНЕ: Пуцњава у америчком медицинском центру

FOTO: Tanjug/AP

Како се додаје, осумњичени за напад је још увек на слободи, преноси Ројтерс.

Локална полиција је саопштила да становници у подручју где се догодио напад треба да остану у кућама и клоне се улица.

Градоначелник Атланте Андре Дикенс такође је апеловао на људе да се склоне и остану на безбедном.

FOTO: Tanjug/AP

Полиција је објавила четири фотографије осумњиченог за пуцњаву са надзорних камера на којима он носи маску преко лица и носа.

- Полицајци активно трагају за нападачем и евентуално још неком жртвом - саопштила је полиција. Детаљи о мотивима напада за сада нису познати.

БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕДИЦЕ ГРАНАТИРАЊА НИКОЛАЈЕВА: Погледајте снимке рушевина из украјинског града

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

КАО ДА САМ СРЕО ЈЕДНУ ОБИЧНУ ЖЕНУ Шеки мајку први пут видео случајно - Није било никаквог узбуђења