ПОЉАЦИ НА ЧЕЛУ ГРУПЕ ЕВРОПСКИХ ЗЕМАЉА Херш: Позивају Зеленског да оконча сукоб – чак и по цену оставке
ГРУПА европских земаља на челу са Пољском тајно позива украјинског председника Владимира Зеленског да оконча сукоб, чак и по цену његове оставке, саопштио је амерички новинар и добитник Пулицерове награде Симор Херш.

Фото: Профимедиа/Илустрација
- Ту групу предводи Пољска. Она тајно позива Зеленског да пронађе начин да оконча сукоб – чак и ако то значи да треба да поднесе оставку - написао је Херш на платформи „Субстак“.
По речима Херша, украјински председник не пристаје на то и почиње да губи подршку својих суседа.
Такођ је саопштио да амерички председник Џозеф Бајден добија непотпуне обавештајне податке о украјинском сукобу.
- Рекли су ми да неки од најбољих обавештајних података о рату не долазе до председника - наводи Херш.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: ЗАШТИТА ОД ДРОНОВА - Руски специјалци чувају небо изнад Санкт Петерсбурга
Препоручујемо

РАТ У УКРАЈИНИ: Жестоке борбе за Бахмут се настављју; Руско МО - Ефикасан удар по Патриот систему (ФОТО/ВИДЕО)
17. 05. 2023. у 07:31 >> 03:31

БИТКА ЗА БАХМУТ ПРИ КРАЈУ: Остала само једна четврт у којој ВСУ пружа отпор (ВИДЕО)
17. 05. 2023. у 01:15

"ФАЈНЕНШЕЛ ТАЈМС" УПОЗОРАВА: Нова опасна фаза економског рата, Русија узвраћа ударац
17. 05. 2023. у 00:49

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

"СРАМ ВАС БИЛО" На снимању "Неретве" избио скандал са Брозом
БАТУ Живојиновића волели су цела бивша Југославија, читава Кина па и сам Јосип Броз Тито.
06. 06. 2025. у 13:06
Коментари (0)