КАМИОНЏИЈА ХТЕО ДА УБИЈЕ БАЈДЕНА? Изазвао инцидент код Беле куће, пронашли му нацистичку заставу
ВОЗАЧ изнајмљеног камиона који је у понедељак ударио у препреке у близини Беле куће суочава се са вишеструким оптужбама које укључују претњу убиством председника САД, саопштила је данас америчка полиција.

Фото АП
Додаје се да да је у камиону пронађена нацистичка застава, преноси Гардијан.
Осумњичени је, између осталог, оптужен за претњу да убије, отме или нанесе повреде америчком председнику, потпредседнику или члановима његове породице, преноси Ројтерс.
Поред тога, он се суочава са оптужбама за напад опасним оружјем, незаконито нарушавање приватне имовине, уништење савезне имовине и опасно управљање возилом.
- Прелиминарни резултати истраге указују на то да постоји могућност да је возач намерно ударио у безбедносне препреке на тргу Лафајет - саопштиле су из америчке Тајне службе.
БОНУС ВИДЕО: ЗАШТИТА ОД ДРОНОВА - Руски специјалци чувају небо изнад Санкт Петерсбурга
Препоручујемо

ХАРИ ИЗГУБИО ПРАВНИ СПОР: Принцу одбијен захтев за плаћање полицијске заштите
23. 05. 2023. у 15:40

РАТ У УКРАЈИНИ Кијев мора да реши три проблема пре добијања Ф-16; БНД - Путинова власт је стабилна (ВИДЕО/ФОТО)
23. 05. 2023. у 07:49 >> 02:29

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ИМАО 609 КГ, ДАНАС 68: Невероватно КАКО сад изгледа некад најтежи тинејџер света и други најтежи човек у историји (ФОТО)
ПРЕ више од десет година, име Калид Бин Мохсен Шари из Саудијске Арабије обишло је свет када је постао познат као најдебљи тинејџер на планети, а уједно и други најтежи човек свих времена.
09. 08. 2025. у 12:33
Коментари (2)