ЛУКАШЕНКО СЕ ЗАХВАЉУЈЕ ПУТИНУ НА НУКЛЕАРНОМ ОРУЖЈУ: "Због акустике нисам добро чуо" - Председник Белорусије објаснио све

Новости онлине

25. 05. 2023. у 15:13

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је да је захвалио руском председнику Владимиру Путину што је одлучио да распореди тактичко нуклеарно оружје на територији Белорусије.

ЛУКАШЕНКО СЕ ЗАХВАЉУЈЕ ПУТИНУ НА НУКЛЕАРНОМ ОРУЖЈУ: Због акустике нисам добро чуо - Председник Белорусије објаснио све

Фото: Профимедиа

Током говора председника Казахстана Касима Жомарта Токајева на јучерашњој пленарној седници другог Евроазијског економског форума у Москви који је рекао да је интеграција Москве и Минска прилично блиска, да чак "деле и нуклеарно оружје", камере су приказале како су се Лукашенко и Путин изненада руковали.

Новинар Павел Зарубин питао је Лукашенка о чему су причали.

- Док се говорило о нуклеарном оружју, искрено говорећи, због акустике нисам добро чуо, а Владимир Владимирович ми каже да је донета одлука о распоређивању тактичког нуклеарног оружја у Белорусији. На те његове речи одговорио сам: "Хвала". Ето, о томе је реч - појаснио је он у видео-снимку, објављеном на Телеграм каналу Зарубина.

БОНУС ВИДЕО: ЗАШТИТА ОД ДРОНОВА - Руски специјалци чувају небо изнад Санкт Петерсбурга

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље

ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.

10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"

РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.

10. 10. 2025. у 14:48

Коментари (1)

ТРАМП И ЕЛ СИСИ ПРЕДСЕДАВАЈУ САМИТОМ О ГАЗИ: Лидери 20 земаља путују у Египат