АНРИ ПОСТАО ХЕРОЈ ФРАНЦУСКЕ: Млади ходочасник све време се супротстављао Сиријцу који је избо децу (ВИДЕО)
ХЕРОЈ дана у Француској је младић по имену Анри (24), који је спречио нападача да не направи покољ на језеру Анси, на француским Алпима, пошто је јурио Сиријца који је ножем ранио четворо деце и једног одраслог.

Фото: Твитер/@RadioGenova
У питању је млади ходочасник који већ два и по месеца обилази најлепше катедрале Француске, а себе на друштвеним мрежама описује као "филозофа и истраживача", пренео је "Монд".
Узнемирујући снимак напада, на ком се види млади херој који све време покушава да спречи терористу, можете погледати кликом ОВДЕ.
Очевици су испричали да је нападача ударао ранцем, јурио, док полиција није стигла.
- Лудак није покушавао да повреди одрасле, хтео је да убије децу - пише "Монд".
Када је полиција наишла, на снимку који се појавио на друштвеним мрежама чују се пролазници који вичу "пуцајте на њега", "морате да убијете тог зликовца".
Нападач је, потом, три пута избо мушкарца (70) који је покушавао да заштити своју жену.
Полиција је потом отворила ватру и нехотице повредила старијег човека, а онда је успела да савлада нападача на неколико метара од језера, код кога је нашла привезак у облику распећа и две слике Богородице и Христа.
Двоје деце и одрасла особа и јутрос су били у тешком стању, а полиција је у четвртак објавила да је Сиријац избо четворо деце старости од 22 месеца до три године и једног одраслог човека.
БОНУС ВИДЕО: ЗАЈЕДНИЧКЕ ПАТРОЛЕ - Руска и кинеска авијација осам сати изнад азијско-пацифичког региона
Препоручујемо

ТАКЕР КАРЛСОН ЕМИТОВАО ДРУГУ ЕМИСИЈУ: Открива шта је "најопаснија претња" за САД (ВИДЕО)
09. 06. 2023. у 11:35

РАТ У УКРАЈИНИ: Путин - Офанзивни потенцијал трупа кијевског режима и даље постоји
09. 06. 2023. у 07:27 >> 17:22

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)